Nieprzeczytane posty

laserowa korekcja

1
Mam nadzieje, że to dobre miejsce na takie pytanie. otóż chciałam zapytać, czy któraś z was miała do czynienia z laserową korekcją wzroku? Jestem już prawie na 100% zdecydowana, bo finansowo mogę sobie pozwolić na korekcję. Rozmawiałam jakiś czas temu z koleżanką, która miała taki zabieg i w pełni mi go polecała. Słyszałam o klinice Optegra, pobuszowałam już trochę u nich po stronie, miejsce poleciła mi też ta znajoma, zauważyłam, że do końca wakacji mają jeszcze zniżkę na pierwszą wizytę,. Macie jakieś opinie na temat tego miejsca?

Re: laserowa korekcja

4
bluepens - jak to się dzieje, że odkopujesz temat sprzed dwóch miesięcy, by nie wnieść nic do dyskusji? :D
Do tej pory przeglądałam forum, ale po wycieczce postanowiłam napisać kilka rzeczy ku przestrodze i rzucił mi się w oczy wątek o laserowej korekcji, byłam ciekawa co tu się dzieje i taki niuans... :D

jak kogoś interesuje moge zdac relacje :)

Re: laserowa korekcja

7
generalnie ja robiłam Lentivu - to nawet nie jest laserowa korekcja tylko mikrosoczewkowa.

Różni się głownie tym, że po Lentivu już na drugi dzień spokojnie możesz się pomalować, iść do pracy itp. Ja ok. tydzień po już leciałam samolotem, co przy zwykłej laserowej nie bardzo...

Generalnie tutaj masz normalnie wizytę kwalifikacyjną, jak się zakwalifikujesz to no idziesz na zabieg. Powtarzają Ci część badań, spotykasz się z lekarzem, rozmawiasz. Idziesz do sali zabiegowe, układają cię pod taką wielką maszynką i takim zielonym światłem świecą. W sumie nawet 10 minut cały zabieg nie trwał. Masz po zabiegu czas na odpoczynek, jeszcze raz Cię badają, krople przepisują i już.

Generalnie nawet sam zabieg nie jest nieprzyjemny czy bolesny :) Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to służę :)

Re: laserowa korekcja

9
hm no nie do końca się z toba zgodze, że okuliści odradzają zabieg. Ostatnio wlaśnie zainteresowałam się tematem i dotarłam do info, że są lekarze ktorzy nawet polecają taki rodzaj zabieguLekarze-okulisci-wybrali-Lentivu.
Wszystko jest dla ludzi w moi9m odczuciu. Istnieje wiele przeciwwskazań do zabiegu, ale to czy się kwalifikujesz sprawdza przecież lekarz specjalista. Sama na szczęście nie mam duzych klopotow ze wzrokiem, ale siostra przechodziła korekcje i z efektu jest zadowolona.

Re: laserowa korekcja

10
Ostatnio w magazynie dla kobiet czytałam artykuł na temat Lentivu - ta metoda wydaje się być doskonała, na pewno dużo lepsza niż laserowa korekcja. Zresztą istnieje szereg przeciwwskazań do wykonania zabiegu na oczach laserem. A w Optegra jest dodatkowo wiele badań, konsultacji medycznych, ogólnie poszłabym w to.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości