Nieprzeczytane posty

Re: W co się spakować, czyli torby, plecaki czy walizki?

24
nassttka pisze:Dla mnie pakowanie do walizki to męczarnia, dlatego jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup plecaka turystycznego 75L i sprawdza się rewelacyjnie w podróżach
W jaki sposób najczęściej podróżujesz? Do tej pory też podróżowałam z plecakiem ale był on na tyle ciężki że powiedziałam sobie dosyć.

Problem jest taki, że jak już podróżuję to staram się wydawać na takie rzeczy jak transport jak najmniej, tak więc z lotniska do hotelu poruszam się metrem lub autobusem. Z plecakiem była to po prostu męczarnia dla moich pleców. Z jednej strony można ciągnąć a gdy nie pasuje zawiesić pasek na ramieniu śmigać po schodach.

A propo plecaków, mój chłopak z którym podróżuję ma plecak z "aersf". Minusem jest cena bo kosztują około 800zł i trzeba je zamawiać z USA ale naprawdę warto, bo są idealnie zorganizowane. W przyszłości planuję sobie także kupić plecak z tej firmy.

Re: W co się spakować, czyli torby, plecaki czy walizki?

25
cloudo pisze:
nassttka pisze: A propo plecaków, mój chłopak z którym podróżuję ma plecak z "aersf". Minusem jest cena bo kosztują około 800zł i trzeba je zamawiać z USA ale naprawdę warto, bo są idealnie zorganizowane. W przyszłości planuję sobie także kupić plecak z tej firmy.
Popieram aersf mega dobre plecaki!! Razem z mężem zdecydowaliśmy się na nie po 4tej lub 5tej dłuższej podrózy. Jest różnica i tak jak mowi nassstka,sa swietnie zorganizowane

Re: W co się spakować, czyli torby, plecaki czy walizki?

26
O rany! 800 zł to bardzo duży wydatek. Zdecydowanie nie na moją kieszeń. Zresztą bardziej wolę walizki. Łatwiej się z nią przetransportować. Nie trzeba dźwigać co jest dużym plusem. Mam od jakiegoś czasu 36L coolpack'a bardzo wytrzymała i łatwo się prowadzi. Posiada elementy odblaskowe, dzięki temu nie mylę jej z innymi czarnymi walizkami na lotnisku. Często mi się to niestety zdarzało! Tak wygląda https://www.google.com/search?q=36L+coo ... refox-b-ab Plecak mam również i przeznaczam na zwiedzanie. Chowam parę najpotrzebniejszych drobiazgów i wtedy mogę nosić na plecach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron