Nieprzeczytane posty

Re: Ślub za granicą

8
Jeśli cała rodzina jest obecnie za granicą to nie widzę problemu - najważniejsze osoba ma się przy sobie i nic więcej im nie trzeba . Ja planuje wziąć ślub w Belgii cała rodzina narzeczonego tam nie jest . A nie przesadzajmy dla chcącego nic trudnego da się wszystko zorganizować aby wszyscy byli zadowoleni . Mniej więcej w całej Europie sprawy ślubu wyglądają podobnie . Pozdrawiam i życzę cudownych ślubów :P

Re: Ślub za granicą

9
Ja też myślałam o ślubie za granicą ale ostatecznie zdecydowałam się na Karpacz i ślub w kościółku Wang. Sam Karpacz jest ciekawym miejscem do spędzenia kilku dni. Razem z całą rodziną można wybrać się na wycieczkę w góry gdzie dodatkowo są cudowne plenery na zdjęcia ślubne . Jeśli ktoś nie przepada za górami to w okolicy jest wiele pięknych miejsc do zwiedzenia, pokazania i zobaczenia.

Re: Ślub za granicą

10
Wydawało mi się, że temat ślubu za granicą nie jest w Polsce jeszcze tak popularny a tu proszę.
W tamtym roku byłam świadkową na ślubie na Rodos. Było bajecznie! Klimat, stare miasto, impreza, wino:). Koleżanka zamówiła zespół więc bawiliśmy się jak Grecy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron