Nieprzeczytane posty

mycie bez wody

1
witajcie. zauważyłam, że dostępny jest produkt do mycia włosów - uwaga bez potrzeby użycia wody. ? Czy ktoś z Was to stosował? Podobno wystarczy masować głowę kilka chwil i głowa czysta. Czary mary trochę, ale w podróży autostopem może okazać się nieocenione. znalazłam to na allegro. Dajcie znać jeśli spotkaliście się tymi zadziwiającymi produktami.

Re: mycie bez wody

4
Zaciekawiłaś mnie, więcej informacji na ten temat w internecie:

Pielęgnacyjny szampon z odżywką do mycia włosów bez użycia wody.
Czepek założyć przykrywając wszystkie włosy. Włosy i skórę głowy należy delikatnie masować przez czepek zawierający środek myjący. Czas trwania zabiegu ok 1 - 2 min. Następnie przetrzeć włosy, rozczesać i ułożyć.
Produkt szczególnie wskazany do higieny i pielęgnacji osób obłożnie chorych i o wysokim ograniczeniu poruszania się, szczególnie tych zainfekowanych MRSA. Wskazany do utrzymania higieny pacjentów na oddziałach intensywnej terapii, w opiece paliatywnej i pacjentów w izolatkach. Zwalnia z konieczności stosowania naczyń do mycia, zmiany pościeli i nie angażuje personelu. Usuwa z włosów krew i inne nieczystości. Nadaje włosom świeżość i połysk. Może być przydatny także w długiej podróży.


Chyba też sobie kupię i wypróbuję, ot, z czystej ciekawości, w końcu tylko 15 zł kosztuje.
http://www.ładowarkiteleskopowe.pl/

Re: mycie bez wody

6
no właśnie. ja znalazłam w zakładce pielęgnacja i higiena, ten produkt właśnie też widziałam na allegro, są dwa rodzaje - antybakteryjny - i to pewnie na te chorobska różne, i zwykły z odżywką i tańszy. lecę zamówić.

Re: mycie bez wody

7
Pomysł ciekawy ale jakoś nie wydaje mi się żeby to dawało nawet podobne efekty do zwykłego szamponu i wody:) No ale nie chcę was zniechęcać i sama jestem ciekawa jak poszło, mimo, że autostop nie dla mnie.

Re: mycie bez wody

8
Tak tak to są tzw. suche szampony, wyglądają trochę jak duże dezodoranty i rozpyla sie je na włosach jednak nie można ich stosować codziennie bo one odświeżają możne dzień max 2 ale jak sie je stosuje częściej to obciążają i przetłuszczają włosy. Jednak jak sie rano spieszę to psikam i sa świeżę jednak wieczorem juz trzeba je myc ;)

Re: mycie bez wody

9
moim zdaniem lepiej jest użyć takich chysteczek jak np te http://www.bdsklep.pl/cleanic-15szt-antiseptic-chusteczki-odswiezajace-z-plynem-antybakteryjnym,id-33421 uważam ze jest to bardziej chigieniczne i bezpieczne dla skóry:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron