Nieprzeczytane posty

Re: Podróże matki z dzieckiem

21
Jazda nocą to zdecydowanie dobry pomysł, zwłaszcza pociągiem, gdzie można po zapłaceniu niewielkiej dopłaty spokojnie położyć dziecko. Moja miała 1,5 roku, gdy jechałyśmy nad morze. Powrót za dnia to była jakaś masakra. Przedział dla dzieci brzmi bardzo ładnie, aczkolwiek jest to jakaś porażka. Nie było gdzie stawiać wózków, każdy się denerwował, że zastawiamy przejście, dzieci poupychane w przedziale, dla jednej mamy z dzieckiem nie wystarczyło miejsca, tak jest oczywiście w drugiej klasie ;)

Re: Podróże matki z dzieckiem

22
Wyjeżdżając gdziekolwiek z dzieckiem warto zadbać o jego bezpieczeństwo w jak najwyższym stopniu. Uważam, że bardzo pomocne na wyjazdach są takie opaski na których można zamieścić kilka istotnych informacji gdyby dziecko się gdzieś zgubiło. Według mnie jest to świetna rzecz bo dzieci chętnie je noszą bo są bardzo kolorowe, a zapewniają im "bezpieczeństwo" :)

Re: Podróże matki z dzieckiem

26
Wyjeżdżając z dzieckiem, warto wybierać miejsce, w którym znajdą się udogodnienia dla najmłodszych Gości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Klimek****SPA w Muszynie. Nasz rodzinny hotel to miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się, a najmłodsi Goście mogą korzystać z wielu przewidzianych dla nich atrakcji. Wspaniała okolica zachęca do spacerów i podziwiania piękna natury. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Re: Podróże matki z dzieckiem

27
W takim przypadku zdecydowanie powinnaś zainwestować w odpowiedni wózek. Ja polecam Euro-Cart Spin. To wyjątkowo lekka i zgrabna spacerówka (odpowiednie nawet do samolotu), ale najważniejsze jest to, że jest odpowiednia nawet dla noworodków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości