Nieprzeczytane posty

Re: Podróże w ciąży

31
nei wiem my z mezem staramy sie od 3 lat od dziecko mam 36 lat moze przechodze menopauze czy mam isc do lekarza zeby to wykluczyl czy moze zrobic taki http://www.bdsklep.pl/menopauza-test-2szt-test-okresu-przekwitania,id-43592 test. czy jest dobry?

Re: Podróże w ciąży

32
w instrukcji obsługi testu czy na stronie producenta powinna znajdować się informacja nt. skuteczności testu.
Zaczęłabym od testów hormonalnych zleconych przez ginekologa, choć zakładam, ze skoro się staracie to jesteście pod opieką lekarską. Mąż także powinien poddać się badaniom nasienia.
Można monitorować jajeczkowanie. No masa opcji, które coś podpowiedzą.

Re: Podróże w ciąży

37
Eden-Ciechocinek_eu pisze:Jeżeli chodzi o podróże podczas ciąży,to moim zdaniem nie powinniśmy się porywać na te skrajnie dalekie,a skupić raczej na bliższych,które w żaden sposób nie wpłyną na nasze zdrowie,to bardzo istotne.
Trudno się nie zgodzić! Wszystko na miarę możliwości i z rozsądkiem. :) W ciąży warto pomyśleć szczególnie o takim czysto relaksującym, wypoczynkowym pobycie, np. połączonym z wizytą w SPA.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości