Nieprzeczytane posty

Re: Sama autostopem

2
Może to trochę zachowawcze, ale według mnie w dzisiejszych czasach podróż autostopem w pojedynkę to raczej nie najlepszy pomysł. Wiadomo zawsze to jakaś przygoda, oszczędność i tak dalej, ale koszt spotkania niewłaściwych ludzi na drodze może być znacznie wyższy. W dwie osoby chyba znacznie bezpieczniej jest się decydować na taką formę podróżowania.

Re: Sama autostopem

6
To może anegdotka krótka jak kierowcy postrzegają samotne kobiety - przyzwoicie ubrane na drodze łapiące stopa:
otóż jest lato mam spodenki do kolan i bluzkę na ramiączkach czekam na autobus w mojej rodzinne miejscowości - taki międzymiastowy na trasie poznań- Gniezno, przechadzam się koło przystanku - byłam na tym przystanku akurat sama- zatrzymuje się biały mercedes - podeszłam do niego bo myślałam że chce się zapytać o drogę a on mnie wziął za.... prostytutkę skapłam się szybciutko i odwróciłam się i odeszłam ale wstydu sie najadłam a w sumie nie moja wina ja tylko czekałam na autobus.... więc tak się widzi kierowcom samotna babeczka na drodze lepiej uważaj to nie jest dobry pomysł od razu im w głowie ze jak cie podwieźli to chcą coś w zamian a nasza klutura im na to pozwala.

Re: Sama autostopem

7
Szajba pisze:To może anegdotka krótka jak kierowcy postrzegają samotne kobiety - przyzwoicie ubrane na drodze łapiące stopa:
otóż jest lato mam spodenki do kolan i bluzkę na ramiączkach czekam na autobus w mojej rodzinne miejscowości - taki międzymiastowy na trasie poznań- Gniezno, przechadzam się koło przystanku - byłam na tym przystanku akurat sama- zatrzymuje się biały mercedes - podeszłam do niego bo myślałam że chce się zapytać o drogę a on mnie wziął za.... prostytutkę skapłam się szybciutko i odwróciłam się i odeszłam ale wstydu sie najadłam a w sumie nie moja wina ja tylko czekałam na autobus.... więc tak się widzi kierowcom samotna babeczka na drodze lepiej uważaj to nie jest dobry pomysł od razu im w głowie ze jak cie podwieźli to chcą coś w zamian a nasza klutura im na to pozwala.
I to tez przestroga żeby zbyt blisko do takich samochodów nie podchodzić bo kto wie co takiemu kierowcy strzeli do głowy.
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości