Nieprzeczytane posty

Re: Sama autostopem

34
Na to nigdy w życiu bym się nie odważyła, jeszcze jak tyle słyszę ile to teraz jeździ zboczeńców po drodze :( Dziewczyny bójcie się Boga, że tak same chcecie podróżować autostopem. Ja nawet z mojej wioski do miasta się boję pojechać te 20km. Po prostu wolę bezpieczniej iść sobie na autobus czy też wolę iść sobie spokojniej na pociąg.

Re: Sama autostopem

35
Hm.... bardzo odradzam.... kochana żyjesz tutaj tylko raz.... a ryzyko niebezbieczeństwa jest ogromne.... zbyt ogromne aby je podejmować moim zdaniem. Teraz jest dużo możliwości taniego podróżowania, lepiej troche oszczędzić, dorobić i zarobić na jakiś autobus niż potem żałować. Nie ryzykujmy kochane.....Pozdrawiam:)

Re: Sama autostopem

36
Nie jest to zbyt rozsądne. Aczkolwiek na Twoim miejscu znalazłabym sobie chętnego kolegę i podróżowałabym z nim. Sama tak robiłam i było super. Zawsze raźniej, mimo wszystko nie polecam podróży w pojedynkę lub w gronie dziewczyn. Psycholi nie brakuje.

Re: Sama autostopem

37
To najdurniejszy pomysł, jaki w życiu słyszałam... Nie oglądasz dziewczyno telewizji, nie śledzisz wydarzeń w necie? Chcesz, żeby o tobie gazety tez pisały?! Takiej sławy nie życzyłabym nikomu! Odpuść sobie te idee z księżyca, pomyśl o swoich rodzicach i pojedź sobie na wycieczkę jak normalny człowiek...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości