Nieprzeczytane posty

Toniki, żele do mycia twarzy

1
Polecam płyn micelarny Bioderma, który stosuje już od długiego czasu i jest dla mnie super. Polecam też do mycia twarzy szmatkę muślinową o której istnieniu dowiedziałam się z internetu i nie wyobrażam sobie teraz nie posiadania jej. Genialnie oczyszcza twarz, naprawdę polecam.

Re: Toniki, żele do mycia twarzy

2
Jak wspomniałam w innym wątku, używam do mycia twarzy mydła-balsamu do mycia Ziaja (kakaowe). Butla pół litra, typowa pod prysznic więc do samej twarzy starczyłaby na bardzo, bardzo długo. Może to wydawać się dziwne, ale nic tak dobrze się nie sprawdzało w moim przypadku, nawet magiczne płyny do demakijażu z firm w stylu Clinique. Czułam się niekomfortowo używając tego, podobnie jak typowych żeli do mycia twarzy. To mydełko, o którym piszę, pozostawia skórę czystą - ale nie suchą, myje i pielęgnuje jednocześnie. Świetnie sprawdza się też używane ze szczoteczką do mycia twarzy. Przypuszczam, że istnieje sporo podobnych mydełek, o różnych zapachach, które równie dobrze sprawdzą się pod prysznicem do mycia całego ciała - jak i do pielęgnacji twarzy, zwłaszcza jeśli któraś z Was 'tapetuje się' na co dzień, używając podkładów, fluidów, kompaktów... tak jak ja to robię;- )

Re: Toniki, żele do mycia twarzy

4
sagnieszka nie wiem dlaczego oznaczyłaś mój post jako spam i twierdzisz że to reklama produktu. Jeśli zwrócisz uwagę, to jest to temat o kosmetykach, gdzie poleca się lub odradza wypróbowane specyfiki, a sądzę że jest rzeczą normalną podawanie nazwy produktu który się poleca ( odradza). Nie wyobrażam sobie polecenia jakiegoś kosmetyku nie podając jego nazwy, bo byłoby to bez sensu, a dlaczego mam nie podzielić się swoimi doświadczeniami, tym bardziej że mogą komuś pomóc. Poza tym, gdybyś tylko spojrzała na ilość moich postów na forum, przekonałabyś się, że nie jestem osobą która weszła tu po to aby zareklamować jakiś produkt.

Ps.Dziwi mnie to tym bardziej, że Ty sama podajesz nazwę firmy w swoim poście i to już nie jest uważane przez Ciebie za reklamę.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości