Nieprzeczytane posty

Re: Toniki, żele do mycia twarzy

24
Ja cały czas stosuję płyn micelarny, jest dla mnie dużo lepszy do demakijażu oczu i twarzy niż jakiś żel, który się lepi i generalnie trzeba go zmywać potem z buźki. A taki płyn lejesz odrobinę na wacik i zmywasz to co chcesz. Dla mnie dużo wygodniejsza metoda. Poza tym ja używam takiego płynu codziennie, mam 200 ml opakowanie a starcza na bardzo długo, bodajże parę ładnych miesięcy go już mam i jeszcze się nie kończy

Re: Toniki, żele do mycia twarzy

28
a ja polecę żele micelarne. ostatnio ulubionym jest z kwasem laktobionowym firmy Arkana.
Micelarny jest o tyle OK, że mając dostęp do wody i lubiąc tego typu pielęgnacje, myjemy normalnie twarz (żel micelarny się nie pieni), a przebywając w podrózy wystarczy przetrzeć twarz wacikiem i twarz jest oczyszczona i odświeżona.
Stosowanie toniku nie jest wymagane

Re: Toniki, żele do mycia twarzy

30
Ja niestety mam problem ze stosowaniem kosmetyków oczyszczających do twarzy. Jedyną marką która mnie nie uczula jest Garnier ale tez nie mogę stosować go codziennie. Po innych kosmetykach nawet tych drogich pojawiają się na mojej twarzy ciemne plamy.

Jeszcze muszę spróbować kosmetyków naturalnych. Polecacie jakieś sprawdzone godne polecenia??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron