Nieprzeczytane posty

Re: Kremy pod oczy

31
oj tak, jak dla mnie olejek arganowy ma przepiękny zapach działający terapeutycznie. Choć wiem, ze są osoby nie trawiące tego zapachu. Zdecydowanie jednak nie pod moje oczy, choć do ciała idealny.
Z naturalnych preparatów polecam masło shea - wg mnie delikatniejsze od olejku arganowego.

Re: Kremy pod oczy

32
Ja bardzo długo poszukiwałam kremu dla siebie. Mam dosyć delikatną skórę i ciężko było mi natrafić na coś odpowiedniego. Wreszcie spróbowałam produkty zawierającego naturalne składniki, okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Postawiłam na ten krem- xxxxxxxx. Oprócz fajnego składu dodatkowo lubię go za lekką konsystencję.

Re: Kremy pod oczy

38
Sopatix pisze:To prawda, olejek arganowy zdecydowanie działa :) Ja też pod oczy stosuję krem z dodatkiem pietruszki i świetlika :)

a jak z tym olejkiem arganowym? jak z niego korzystac?
ja mam 27 lat i okropne zmarszczki pod oczami ;(
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.

Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

Re: Kremy pod oczy

39
Hej

moge Wam polecic krem serum Richevon - jest napisane że jest przeciwzmarszkczkowy ale super nawilża skórę i stosuę sama równiez pod oczy. Nie jest takie tanie ale wydajnością bije praktycznie wszystkie kosmetyki drogeryjne. I co najważniejsze nie znajdziecie w składzie żadngo syfu ale same naturalne składniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości