Nieprzeczytane posty

Kosmetyki ORGANICZNE- Co sądzicie?

1
Od dłuższego czasu wiele się o nich słyszy i coraz więcej firm je produkuje.
Produkty tego typu otrzymują certyfikaty, ale czy to oznacza że są dobre?
Używacie takich kosmetyków? Polecacie konkretne firmy?
Jestem ciekawa waszych opinii czy warto zainwestować pieniądze w takie kosmetyki?

Re: Kosmetyki ORGANICZNE- Co sądzicie?

2
kasia pisze:Od dłuższego czasu wiele się o nich słyszy i coraz więcej firm je produkuje.
Produkty tego typu otrzymują certyfikaty, ale czy to oznacza że są dobre?
Używacie takich kosmetyków? Polecacie konkretne firmy?
Jestem ciekawa waszych opinii czy warto zainwestować pieniądze w takie kosmetyki?
Mam nadzieję, że dobrze rozumiem definicje (interesuję się rynkiem kosmetyków, jednak czasami trudno za nim nadążyć) - ale kosmetyki organiczne od naturalnych różnią się tylko tym, że składniki tych drugich pochodzą z upraw ekologicznych. W związku z tym, inwestycja w tego typu kosmetyki (które są droższe) nie opłaca się. Z punktu widzenia materialnego, oczywiście ;)

Re: Kosmetyki ORGANICZNE- Co sądzicie?

3
To zależy od kosmetyków gdyż czasem jest to niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy. Miałam organiczny balsam do ciała, który dostałam w prezencie jednak nie uważam żeby był lepszy od tych tradycyjnych typu Lirene czy Nivea a w dodatku trudno się rozprowadzał. Podobnie jest z szamponami, te organiczne trudno spłukać i moje włosy po nich dużo gorzej się układały. Natomiast jeśli chodzi o pielęgnację twarzy to jak najbardziej polecam organiczne.

Re: Kosmetyki ORGANICZNE- Co sądzicie?

4
Ja stosuję od 3 lat. Odkąd pierwsze takie kosmetyki dostałam w prezencie, to się w nich zakochałam. Jestem z nich bardzo zadowolona, a zwłaszcza z tego, że intensywnie pachną. Mam swoje ulubione firmy, ale nie będę pisać, żeby nie robić reklamy, bo nie wiem czy można. Owszem są drogie, ale na długo starczają, bo są bardzo wydajne. Ale to już co kto lubi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron