Nieprzeczytane posty

Re: Depilacja laserowa

21
Podobno boli dość mocno, ale to zależy jakie miejsca się depiluje, bo wiadomo że niektóre są bardziej wrażliwe niż inne. Czytałam też że skuteczność zabiegu zależy od rodzaju cery i typu owłosienia, podobno czym jaśniejsza skóra i ciemniejsze włoski tym lepiej. Zastanawiam się jak to jest z tym laserem, czy samemu się decyduje o rodzaju lasera jaki ma zostać użyty, czy osoba wykonująca zabieg dobiera typ lasera? Czy w grę wchodzi tu jedynie moc lasera, którą się dobiera, a rodzaj można wybrać samemu?

Re: Depilacja laserowa

26
Ja tam po prostu golę nogi i koniec. Każda kolejna depilacja, czy to wosk, czy laser, czy cokolwiek w domu (kremy, pianki itp)- wywoływała u mnie bardzo bolesne uczulenia.
Aha i przy goleniu smaruje nogi .... balsamem do włosów. Są bardzo gładkie, skóra nie jest podrażniona, generalnie jest bardzo okej. Nie muszę nawet smarować balsamem do ciała, co zawsze robiłam.

Re: Depilacja laserowa

29
Nie u każdego są dobre efekty, no i nie zawsze kosmetyczka jest w pełni obecna. Zdarzyło mi się że mnie poparzyła, bo coś tam jej nie wyszło. Nie wiem, być może to wina sprzętu. W każdym bądź razie po 5 latach efekt zerowy po kilku wcześniejszych sesjach. Może źle trafiłam...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości