Nieprzeczytane posty

Re: Szampon do mycia na sucho

21
Złotego chyba nie kojarzę... albo nie pamiętam już po prostu. Ale i tak głowy tym się nie umyje....
Mam pytanie do przedmówczyni. Brakuje przecinaka w zdaniu: Syossa też nie wszystkie są ok :). Tzn. Syossa też nie polecasz, ale wszystkie są ok; czy syossa też polecasz, nie wszystkie są ok. Bo tak trochę nieczytelnie jest...

Re: Szampon do mycia na sucho

24
Więc tak, od jakiegoś czasu sporadycznie używam suchego szamponu i ogólnie jestem zadowolona z efektów. Moim zdaniem jest to dobry sposób na szybkie odświeżenie włosów w sytuacji gdy akurat nie mamy czasu na mycie i ponowne układanie. Oczywiście nie wyobrażam sobie użycia takiego szamponu zamiast normalnego umycia włosów, gdy przychodzi na to czas ;) Ale do odświeżenia następnego dnia jest ok. Jest jeszcze kwestia koloru włosów, gdyż uważam że sprawdza się on jedynie na włosach jasnych, na ciemnych niestety pozostawia białe ślady, których ciężko pozbyć się z włosów, chociaż być może są takie szampony które w takich przypadkach również zdają egzamin.

Re: Szampon do mycia na sucho

25
kasia pisze:Więc tak, od jakiegoś czasu sporadycznie używam suchego szamponu i ogólnie jestem zadowolona z efektów. Moim zdaniem jest to dobry sposób na szybkie odświeżenie włosów w sytuacji gdy akurat nie mamy czasu na mycie i ponowne układanie. Oczywiście nie wyobrażam sobie użycia takiego szamponu zamiast normalnego umycia włosów, gdy przychodzi na to czas ;) Ale do odświeżenia następnego dnia jest ok. Jest jeszcze kwestia koloru włosów, gdyż uważam że sprawdza się on jedynie na włosach jasnych, na ciemnych niestety pozostawia białe ślady, których ciężko pozbyć się z włosów, chociaż być może są takie szampony które w takich przypadkach również zdają egzamin.

W przypadku ciemnych włosów polecam szampony Batiste :) mają także wersję dla ciemnych włosów, jak i dla blond oraz uniwersalną. Ja mam uniwersalną wersję bo czasami włosy mam jasne a czasami ciemne, ale super się wchłania i go nigdy nie widać. Ogólnie mają różne wersje zapachowe, co też jest miłym umileniem :D A do tego można kupić albo 50 ml albo 200 ml - czyli mniejszy wymiar do torby podróżnej też się znajdzie :) Bardzo wydajne i szczerze je polecam, jedyny minus to, że stacjonarnie ciężko dostać, ale za to przez neta bez problemu.
Stosowałam chyba wszystkie dostępne suche szampony, a te są najlepsze i na długo odświeżają :)

Re: Szampon do mycia na sucho

27
Kamikarze24 pisze:Drogie dziewczyny może coś w Rossmann znajdziesze.
W Rossmanniw jest szampon suchy z Isany - średni, ale tragedii nie ma, krótko działa. I chyba jest też Syoss - w ogóle nie przypadł mi do gustu, odświeżał na jakieś 2 - 3 godz. ;)

Re: Szampon do mycia na sucho

30
Syoss jest koszmarnym szamponem i nikomu go nie polecam. Fajny jest rzeczywiście Batiste z kosmetyków drogeryjnych i Klorane z aptecznych (czasem można trafić na dobre przeceny). Włosy rzeczywiście nie wyglądają tak dobrze jak po umyciu głowy, ale przynajmniej wyglądają na trochę świeższe. Suche szampony świetnie nadają się do sporadycznego użytkowania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron