Nieprzeczytane posty

Re: Szampon do mycia na sucho

11
Osobiście miałam okazję przetestować trzy marki takich szamponów:
Isana Hair - marka Rossmanna, drugi firmy Frotte - niebieski z Rossmana, i z Schaumy. Powiem Wam, że dopóki każdy z tych szamponów stał sobie normalnie na szafce u mnie w łazience z każdego byłam zadowolona i każdy był skuteczny, chociaż Isana ma bardzo intensywny, chemiczny zapach. Problem pojawił się kiedy wyjeżdżałam na kilka dni i wrzucałam je do plecaka. Gdy używałam je w czasie podróży jakby psuły się na skutek przemieszczania i przestał z nich wylatywać biały proszek tylko wilgotna mgła, która obciążała włosy i szampony totalnie przestawały spełniać swoją rolę.
Tak więc, niestety, suche szampony kompletnie nie nadają się, kiedy nie mogą stać spokojnie na półce - wydaje mi się, że to jest właśnie problem z ich skutecznością w czasie wyjazdu. A szkoda, bo są naprawdę praktycznym rozwiązaniem.
A tak na co dzień, do domu, polecam ten z Schaumy - delikatny zapach, porządnie się rozpyla, w żaden sposób nie szkodzi włosom a sprawiają wrażenie naprawdę odświeżonych.

Re: Szampon do mycia na sucho

15
Tak jak już wyżej dziewczyny wspominały to jest opcja dobra, ale chyba tylko na naprawdę awaryjne sytuacje. I to raczej nawet niekoniecznie na takie gdy nie mamy czasu (bo skoro w niektórych przypadkach wyczesanie specyfiku zajmuje trochę czasu to równie dobrze można by go poświęcić na umycie i wysuszenie włosów), ale gdy na przykład nie mamy warunków na umycie głowy. Tak czy inaczej jakoś nie przekonują mnie te szampony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron