Nieprzeczytane posty

Re: Szampon do mycia na sucho

2
Ja od czasu do czasu używam takiego szamponu, ale może 2, 3 razy do roku i to już w ostateczności. Niestety muszę głowę myć codziennie, więc poszukiwałam wszystkiego, co mogłoby spowodować, że nie będę musiała wykonywać tego zabiegu pielęgnacyjnego każdego dnia. Niestety poległam. Od czasu do czasu używam suchego szamponu (nazwy nie podam) i uważam, że sprawdza się średnio dobrze. Włosy są po nim odświeżone, ale sam sposób jego nakładania mnie denerwuje.

Re: Szampon do mycia na sucho

3
Kiedyś użyłam szamponu do mycia na sucho, nie pamiętam firmy,ale efekt użycia tego specyfiku był taki że wyglądałam jakbym miała ogromny problem z łupieżem i nie mogłam się tego środka pozbyć z włosów :evil: dobrze że to nie było przed jakimś ważnym wyjściem hehe

Re: Szampon do mycia na sucho

4
mialam okazje uzyc suchego szamponu kilka razy ale niestety na moich wlosach raczej sie on nie sprawdza. moje wlosy sa przezwyczajone do codzienniego mysia, wiec moze dlatego. Mimo wszystko mysle, ze w podrozy jest to bardzo dobra alternatywa do mycia wlosow.

Re: Szampon do mycia na sucho

6
Ja korzystałam z suchych szamponów dwóch firm i muszę przyznać, że faktycznie włosy są po nim odświeżone, ale jednocześnie pozostają matowe, co dla mnie było lekkim dyskomfortem, tym bardziej, że mam ciemne i błyszczące włosy. Właśnie posiadaczki ciemnych włosów muszą wyczesać szampon z włosów, bo ma biały kolor (mi takie "wyczesanie" szamponu zajmowało ok. 10 minut). Mimo że znajomi zapewniali mnie, że nic nie widać, wydawało mi się, że włosy na czubku głowy są nieco jaśniejsze, tak, jakbym miała odrosty, ale może faktycznie tylko mi się wydawało :)
W każdym razie w podróży lub w awaryjnych wypadkach, jak najbardziej polecam, ale nie jest to dobra opcja na co dzień :)

Re: Szampon do mycia na sucho

9
Jednak nic nie zastąpi ciepłej wody i ręcznika. Obecne czasy maja to do siebie że pojawiają się co jakiś czas wynalazki na wzór " suchego mydła " ( którym można się umyć bez wody ) jednak trzeba zdać sobie sprawę że wszystko to chemia i na dłuższą metę nie wiadomo jaki skutek przyniesie używanie tych specyfików.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron