Nieprzeczytane posty

Re: Sposoby na przesuszone włosy

24
Ja jak na razie oprócz wcześniej wspomnianego olejowania, postanowiłam na jakiś czas pożegnać wszelkie suszarki, prostownice i tego typu urządzenia. Oprócz tego po każdym myciu nakładam na włosy odżywkę (ja akurat używam pantene pro-v) którą trzymam na włosach jakiś czas (podobno dobrze jest założyć na to czepek foliowy lub choćby woreczek i ręcznik, ale przyznaję, ja nie zawsze tak robię). Później odzywkę spłukuję letnią wodą i włoski są bardzo miękkie i gładkie. Muszę przyznać że widzę dużą poprawę w wyglądzie moich włosów, chociaż myślę że ma na to wpływ przede wszystkim odstawienie prostownicy i innych urządzeń.

Re: Sposoby na przesuszone włosy

25
Bardzo fajne do włosów są właśnie olejki: kokosowy i arganowy. Oba nawilżają i odżywiają włosy. Fajnie się sprawdzają na urlopie, kiedy dużo pływamy w morzu albo intensywnie się opalamy. Warto też kupić sobie szampon i odżywkę do włosów suchych. Bardzo dobre (choć drogie) są produkty firmy L'Occitane. Polecam też mgiełki nawilżające do włosów. Trochę mniej je obciążają.

Re: Sposoby na przesuszone włosy

30
Ja osobiście stosuję olejek arganowy na włosy. Nie zastąpiłabym go niczym innym. Doskonale nawilża włosy i sprawia że są miękkie, pachnące i lśniące. Używam go od kilku miesięcy a moje włosy wyglądają i są zdrowsze. Używam jeszcze na włosy maskę z kreatyna. Kreatyna to jeden z budulców włosa więc dzięki masce stają się one mocne, gładkie,i zdecydowanie mniej wypadają. litr takiej maski kupuje w sklepie z profesjonalnymi kosmetykami do włosów za jedyne 10 zł! A opakowanie jest bardzo praktyczne z pompka wiec bardzo ją polecam. Dla mnie osobiście jest bardzo dobra ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości