Nieprzeczytane posty

Re: Sposoby na przesuszone włosy

31
Mgiełki z Joanny są także świetnie albo odżywki bez spłukiwania. po wyjściu np. z morze można sobie psiknąć włosy. Ja używałam kiedyś jedwabiu do włosów z bioslika pięknie pachniał ale miał w sobie alkohol i po dłuższym czasie wysuszał włoski. Teraz mam jedwab na końców z Green Pharmacy i on jest naprawdę fajny ;d Olejek rycynowy na włosy też stosowałam ale ciężko mi go było zmyć. Używałam do tego szamponu dla dzieci firmy rossmanowskiej, kupiłam go bo był na przecenie i mimo że ciężko było rozczesać włosy to były one błyszczące i po nałożeniu dajmy na to odżywki miękkie ;p

Re: Sposoby na przesuszone włosy

34
Ja zamawiam u znajomej kosmetyki fryzjerskie ;)
Odżywkę REF 55 do mocno zniszczonych włosów. Ma w sobie od razu filtr UV, bardzo fajnie odżywia i jednocześnie nie obciąża włosków. Płacę za nią 40 zł ale jest bardzo wydajna i starcza mi na całe wakacje (czyli 2 lub 3 wyjazdy)

Re: Sposoby na przesuszone włosy

37
Olejek rycynowy bardzo mi pomógł , na prawdę polecam niedowiarkom :) wcześniej używałam wiele odżywek - po postu wchodziłam do pobliskich drogerii i próbowałam wszystkiego po kolei - niestety bez rezultatu a po kilku odżywkach miałam wrażenie , że jest jeszcze gorzej . Najlepsze sposoby jednak to domowe sposoby :) wypróbowane i zatwierdzone .

Re: Sposoby na przesuszone włosy

38
olejowanie włosów olejem kokosowym.
Wmasowujesz olej kokosowy we włosy pozostawiając go na noc. Rano myjesz wlosy. Stosowanie odżywki nei jest konieczne (zazwyczaj), chyba, ze masz na prawdę b. suche włosy i mocno zniszczone.
Polecam także Honeyquat - pochodna miodu - wystarczy dodać kilka kropel do szamponu. Podobnie rzecz ma sie z keratyną

Re: Sposoby na przesuszone włosy

39
Aby zregenerować włosy, pij drożdże, bierz suplementy, przesuszone, łamliwe włosy pielęgnuj olejami. Można dobrać wcierkę, ale do konkretnego problemu. Jak byś chciała odżywić cebulki tanią odżywką z byle chemicznym świństwem w składzie? To już zdecydowanie lepsze są naturalne domowe sposoby, ale czasami wszystko zależy od struktury włosa i ciężko to zmienić

Re: Sposoby na przesuszone włosy

40
Berta2862 pisze:Aby zregenerować włosy, pij drożdże, bierz suplementy, przesuszone, łamliwe włosy pielęgnuj olejami. Można dobrać wcierkę, ale do konkretnego problemu. Jak byś chciała odżywić cebulki tanią odżywką z byle chemicznym świństwem w składzie? To już zdecydowanie lepsze są naturalne domowe sposoby, ale czasami wszystko zależy od struktury włosa i ciężko to zmienić

Z drożdżami radzę uważać osobom borykającym się z grzybicami, zakażeniami dróg rodnych. Nadmierna ilość spożywanych drożdży może pogarszać sytuację.
jeśli o jedzenie chodzi, to ryby, herbata ze skrzypu polnego, oliwa z oliwek - ta ostatnia także do wcierania, podobnie jak olej kokosowy, o czym pisałam wcześniej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości