Nieprzeczytane posty

Re: Naturalna opalenizna

15
Przypomniałam sobie teraz, że gdzieś czytałam, że dla natychmiastowego efektu można zmieszać zwykły balsam z kakao, a gdy mamy nieco więcej czasu to stosować esencję z herbaty (może byc ekspresowa lub liściasta). Zaparzamy przez 10 minut w połowie szklanki wody, a później maczamy wacik i nacieramy skóre. Niestety to dosyć czasochłonne i nie daje natychmiastowych efektów, ale podobno w perspektywie czasu jest dobrym sposobem ;)
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/

Re: Naturalna opalenizna

17
Mnie się czasem zdarza używać samoopalacza Yves Rocher. Efekt jest ładny i naturalny, ale trzeba pamiętać, żeby przed wysmarowaniem się kremem zrobić peeling całego ciała oraz żeby wysmarować zwykłym kremem nawilżającym łokcie i kolana. Potem można śmiało smarować się samoopalaczem :).

Re: Naturalna opalenizna

19
Ja ostatnio skorzystałam z tzw. eko solarium i byłam pierwszy raz i leżałam 12 minut bo to jakaś tam norma. byłam 2 razy i do tego przed opalaniem używałam samoopalacza z Eveline do cery jasnej. i potem stosowałam go co dwa dni mimo ze na opakowaniu pisało ze codziennie sie go stosuje i miałam ładną delikatną, stopniową opaleniznę. teraz go nie używam od może tygodnia i juz prawie nic nie widać po niej ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości