Nieprzeczytane posty

Re: Co zabieracie na urlop?

31
U mnie to zależy od długości planowanego urlopu. Na krótki wyjazd ograniczam się do małego woreczka z kosmetykami, ale oczywiście gdy wyjeżdżam na dłużej to pakuję coś również do dużej torby, ale wtedy kosmetyki pakuję w dodatkowe woreczki w razie jakiejś awarii żeby moje ciuchy nie były oblepione np. odżywką do włosów ;)

Re: Co zabieracie na urlop?

34
To zależy gdzie jadę, ale nad morze zabieram okularki, stroje kąpielowe, kosmetyki, jakieś spodenki, spódniczki, koszulki no, bieliznę ;d i oczywiście jakieś ręczniki. A gdyby miało sie ochłodzić to zabieram małą parasolkę, długie spodnie, bluzeczkę na długi rękaw i przeciwdeszczową kurtkę ;) Zawsze wszystko używam na tym wyjeździe ld

Re: Co zabieracie na urlop?

36
Kiedys bralam potwornie duze ilosci ubran. Teraz ograniczam sie do 3 sukienek 2 bar japonek. spodenki 2 stroje kapielowe żel festina do wszystkiego(bo wszyscy wiedza ze super nadaje sie do wlosow :))oraz tabletki od biegunki oraz przeciwbolwe i cos z filtrem i to wszystko:)aha i pasta i szczoteczka:)

Re: Co zabieracie na urlop?

38
Stoper00 pisze:Nie wiem czemu ale mój link gdzie chciałem pokazać mój nowy zakup Weisshorn 50L PCG001A 4F został usunięty ?? Ostatnio był już użyty dlatego polecam kupiony w sportowybazar .
Może dlatego, że była to reklama strony, niedozwolona tutaj na forum?

Re: Co zabieracie na urlop?

39
Lepiej z założenia pakować się w małą walizkę ponieważ dzięki temu nie będziecie dopakowywali niepotrzebnych rzeczy, które mogą się przydać" ;) Chyba, że podróżujecie z małym dzieckiem. Wtedy takie dodatki zdecydowanie lepiej mieć. A jeśli wybraliście już miejsce podróży a nadal zastanawiacie się nad noclegiem, to przejrzyjcie oferty na www.edom.pl i wybierzcie bezpieczny odpoczynek w komfortowych warunkach.

Re: Co zabieracie na urlop?

40
a ja niedawno kupiłam sobie niewielką walizeczkę na kółkach w Lidlu za 100zł
Jest mega pakowna, ma dużo kieszeni, przegródek, bez problemu spakowałam się w nią na tygodniowy wyjazd.
Dla mamy z dzieckiem są super torby Ju Ju Be. Niestety są koszmarnie drogie, ale warte swojej ceny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron