Nieprzeczytane posty

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

11
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne-ciepło/ zimno, usprawniają one krążenie. W całym procesie ujędrniania nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody.

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

16
weronika90 pisze:Cześć. Ja na cellulit stosowałam krem zakupiony przez internet. Niestety nie ma go w sprzedaży w aptekach czy drogeriach. Odsylam do linku i mam nadzieję, że moglam pomóc Tobie jak i innym kobietkom :P
I po jakim czasie on się sprawdza, że widać efekty?

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

19
Prawie każda kobieta boryka się z problemem cellulitu i nie jest to zależne od wagi czy innych aspektów. Ten koszmar po prostu się pojawia i tyle. Osobiście stosuję peeling kawowy. Ponieważ pijam duże ilości kawy z "gruntem" zawsze zostają mi jakieś fusy. Wystarczy wymieszać fusy z oliwą z oliwek (ok. łyżki stołowej) i wetrzeć w miejsca gdzie pojawiła się ta zmora. Po kilku minutach zmyć ciepłą wodą. Kofeina zawarta w kawie ujędrni skórę a oliwa ją nawilży.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron