Nieprzeczytane posty

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

41
Ciężko pozbyć się raz na zawsze cellulitu - wiem , że bywa to sporym problemem . Zwłaszcza jak cellulit pokrywa cały brzuch i większość naszego ciała . Najlepiej udać się do lekarza o poradę , nie ma co się łapać na cudowne tabletki i reklamowane cudowne środki bez pokrycia w telewizji czy internecie . Warto też się przejść do dobrej apteki czy drogerii i zapytać o kremy . Może nie rozwiązują problemu w 100 % ale z pewnością pomagają .

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

42
Ja polecam masaż bańkami chińskimi w gabinetach kosztuje od 50zł w górę.
Zaznaczam że jest bolesnym masażem i mało kto wytrzymuje kilka takich masaży.
To zależy jak mocno je zaciągnięcie....ale gdy będa zbyt słabo nie dają takiego efektu.
Zamiast oliwki możecie też stosować na kremach/balsamach na cellulit. Jednak przy oliwce bedzie wam łatwiej.
Ten masaż robi się na udach i brzuchu.

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

43
Dla mnie bańki, to dramat. Nie dość, że okrutnie boli podczas zabiegu, to pozostawia siniaki. I to na długo. Według mnie nie warto. Cierpiałam okrutnie i rezultat okazał się mierny.
Walka z cellulitem, to według mnie przede wszystkim uprawianie sportu, masaż podczas kąpieli szorstką rękawicą celem pobudzenia krążenia, unikanie wysoko przetworzonej żywności - po prostu zdrowy tryb życia. A i tak nei mamy gwarancji na życie bez cellulitu.
Kto wymyśli sposób na likwidację tej przypadłości dostanie Nobla i zarobi fortunę

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

44
Ja polecam Peeling z soli morskiej pobudza mikrokrążenie i zwiększa przepływ limfy, zmniejsza to widoczność cellulitu, dzięki czemu peeling z soli jest jednym z najlepszych domowych sposobów na cellulit. Wystarczy zamoczyć ciało w ciepłej wodzie i przez 2 minuty wmasowywać garść soli morskiej w obszar dotknięty cellulitem. Następnie należy przemyć skórę ciepłą i zimną wodą.

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

48
ja się zmagam z cellulitem wodnym :/ polecam zabieg nazywający się drenaż limfatyczny- wygładza cellulit, dodatkowo pomaga pozbyć się toksyn z organizmu i poprawia krążenie :) wykupiłam pakiet takich zabiegów i widzę poprawę już po miesiącu, na dodatek to fajnie relaksuje, więc 2 w 1 :D

tu jest też masa ciekawych porad forum.szafa.pl/43/3210647/cellulit-cellulit-cellulit-sposoby-cwiczenia-zabiegi-watek-zbiorczy,1.html[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości