Nieprzeczytane posty

Antyperspiranty

1
Mam problem ze znalezieniem dobrego antyperspirantu. Zawsze trafiam źle :( albo podrażnia mi skórę albo nie spełnia swojej roli :/

Napiszcie dziewczyny jakich używacie antyperspirantów i czy je polecacie :)

Re: Antyperspiranty

3
Jedyny antyperspirant, który sprawdził się w moim przypadku, to roll-on Garniera z serii Mineral. Nie zostawia plam i naprawdę działa długo, nie podrażnia. Wypróbowałam szereg różnych antyperspirantów - w kulkach, spray'ach, sztyftach... i nic nie działało tak dobrze, jak ten, który wymieniłam. Chociaż rzadko zdarza mi się nie zażywać kąpieli codziennie ;) to mogę stwierdzić śmiało, że autentycznie działa 48 godzin i neutralizuje nieprzyjemny zapach potu (niestety z takim mam do czynienia; a w zasadzie miałam, bo odkąd go używam, nie mam z tym żadnego problemu).

Re: Antyperspiranty

4
Ja też od dawna używałam Garniera Mineral, ale niedawno kupiłam Nivea black&white (czy jakoś tak) - zupełnie przez przypadek, ponieważ byłam bardzo w potrzebie, a w sklepie nie było kosmetyków Garniera. Muszę przyznać, że nawet się nie zawiodłam, więc polecam do wypróbowania.

Re: Antyperspiranty

5
Temat jest nadal ważny, więc pomyślałam, że do niego wrócę. Wspomniany Garnier, ale w nowszej odsłonie - Mineral Invisible. Dziewczyny, jak dla mnie strzał w 10! Doskonale się sprawdził w Egipcie, gdzie jak wiadomo człowiek się poci. Nie uczula, szybko wysycha, skóra jest delikatna i zadbana no i co najważniejsze nie plami!!! Ani na czarnych, ani na białych, ani na kolorach, które często przecież odbarwiały się przy używaniu kulki. Jeśli szukacie czegoś na co dzień i na wyjazd - turystycznie polecam :)

Re: Antyperspiranty

7
Jak dla mnie w podróż super jest Bloker z Ziaji. Początkowo używamy go trzy dni pod rząd, a później to już tylko co któryś dzień i to naprawdę wystarczy. Jak na swoją niską cenę jest naprawdę bardzo, bardzo dobry! Nie podrażnia skóry, nie pachnie i, co najważniejsze, zapobiega poceniu.

Re: Antyperspiranty

9
Na nadmierną potliwość i nieprzyjemny zapach na początku poleciła bym kupienie i stosowanie przez tydzień, co 3 dni na noc- BLOCKER z Ziai :) Koszt ok. 6 zł . A po nim już wyżej wspomniany Garnier, oczywiście w kulce, w sprayu antyperspiranty nie są skuteczne i podrażniają skórę pod pachami. Po każdej depilacji polecam natłuszczać skórę maścią witaminową- wtedy jest delikatna i bardziej chłonie dezodorant.
Jak dla mnie to jeszcze Fa w kulce, ale tylko fioletowa może być. Natomiast nie stosuję rexony ani nivea, bo dla mnie to tylko strata pieniędzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości