Nieprzeczytane posty

Re: Antyperspiranty

33
Dla osób z nadpotliwością - ETIAXIL. niebieski lub czerowny, w zalezności od skóry. Jedyny minus jest taki, że czasem na własnej skórze trzeba się przekonać, że zbyt duża dawka oznacza swędzenie i pieczenie, ale kiedy tą sztukę sie opanuje - jest niezawodny!

Re: Antyperspiranty

34
Nie wiem czy ostatnio ale Vishy wydało edycję antyprespriantu z składnikiem opóźniającym odrost włosków. Świetna sprawa nawet w lecie i nie wiem czy to kwestia perwswazji ale mam wrażenie, że działa jak obiecuje producent. Dodatkowo Vishy robi świetne i wcale nie drogie, zwłaszcza w promocji, antyprespiranty, delikatne dla skóry.

Re: Antyperspiranty

36
julkanesta pisze:Nie wiem czy ostatnio ale Vishy wydało edycję antyprespriantu z składnikiem opóźniającym odrost włosków. Świetna sprawa nawet w lecie i nie wiem czy to kwestia perwswazji ale mam wrażenie, że działa jak obiecuje producent. Dodatkowo Vishy robi świetne i wcale nie drogie, zwłaszcza w promocji, antyprespiranty, delikatne dla skóry.
oooo... pojęcia nie miałam, że Vishy robi antyperspiranty... ta firma mi się zawsze kojarzyła z kremami drogimi i jakimiś specyfikami do włosów. Pójdę aż sobie pooglądać i może kupię bo mnie to zaciekawiło ;)

Re: Antyperspiranty

38
1dorota pisze:dużo osób poleca etiaxil. Gdyby nie jego zapach pewnie używałabym częsciej bo jest bardzo skuteczny i aplikuje się do raz na kilka dni. Obecnie używam antyperspirantu Dove i w te upały jakoś sobie radzi :)
Z tym zapachem to święta racja, ale jak dla mnie przeważa skuteczność. I tak aplikuję etiaxil na noc, a w ciągu dnia już nic nie czuć więc wolę jednak ten środek

Re: Antyperspiranty

40
ja jestem zachwycona aktualną nowością - antyperspirantem firmy Nivea o zapachu ich kremu Nivea :) opakowanie jest granatowe jak cały kolor przewodni marki NIVEA, a antyperspirant pachnie dokładnie tak samo jak tradycyjny krem NIVEA :) uwielbiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron