Nieprzeczytane posty

Re: higiena w podróży

21
shewee pisze:witajcie Dziewczyny - Panom dziękujemy

Hmmm od czego zacząć ?
Zdarzało mi się, że miałam problem z "załatwianiem potrzeby" w trudnych warunkach.
Więc zaopatrzyłam się w lejek dla kobiet (nazwy nie podaję żeby nie robić reklamy)
Po krótkiej nauce spisuje się jak trzeba.
Dziewczyny tooo dziaaaała.
napiszcie czy coś takiego używacie
Genialnie!
Już od jakiegoś czasu planuję dłuższą wyprawę i zastanawiałam się, jak załatwić swoją potrzebę, np. gdy wokół wieje, a ja nie chcę złapać zapalenia pęcherza. Jak myślicie, pomoże mi uniknąć tej wątpliwej przyjemności?

Re: higiena w podróży

23
A korzystacie dziewczyny z takich przenośnych toalet turystycznych? W sensie mam na myśli coś takiego http://www.asport.pl/p/20491,995/przenosna-toaleta-turystyczna-12l-qube-mg---plyny-2x150ml-thetford/
Bo tak się zastanawiam czy warto w to inwestować, czy to kolejny niezbyt przydatny gadżet...

Re: higiena w podróży

24
wisienka88 pisze:A korzystacie dziewczyny z takich przenośnych toalet turystycznych? W sensie mam na myśli coś takiego [...]
Bo tak się zastanawiam czy warto w to inwestować, czy to kolejny niezbyt przydatny gadżet...
Że niby taki nocnik dla dorosłych? ;)
Osobiście bym nie korzystała. Wydaje mi się to niehigieniczne (chyba jednak jakiś delikates jestem), wolałabym łopatkę saperkę (tak się to nazywa?) i zakopać :P
Zauważ też, że coś takiego możesz wziąć tylko jak masz środek transportu. Jak napełnisz to wodą i nieczystościami, to będzie ważyć 30kg(!). Jak dla mnie niewarte zachodu ;)

Re: higiena w podróży

27
Po raz pierwszy widzę taki lejek i jestem pod wrażeniem ludzkiej pomysłowości. Wygląda trochę przerażająco, ale pewnie jest praktyczny. Ja z kolei polecam kubeczek menstruacyjny w te wyjątkowe dni. Nie trzeba się ciągle martwić o postoje i higienę w trakcie podróży. A komfort jest ogromny. A co wy o tym myślicie?

Re: higiena w podróży

28
Matylda pisze:Po raz pierwszy widzę taki lejek i jestem pod wrażeniem ludzkiej pomysłowości. Wygląda trochę przerażająco, ale pewnie jest praktyczny. Ja z kolei polecam kubeczek menstruacyjny w te wyjątkowe dni. Nie trzeba się ciągle martwić o postoje i higienę w trakcie podróży. A komfort jest ogromny. A co wy o tym myślicie?
Ja uważam to za świetny pomysł - problem z odpadami też jest mniejszy :)
Osobiście już sobie zamówiłam :D Niedługo pierwsze testy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

cron