Nieprzeczytane posty

Izrael

1
Witam Serdecznie
Chciałbym sie dowiedzieć jaka jest teraz sytuacja jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w Izraelu. Nigdy nie podróżowałem w tych terenach. Chcę jechać nad morze martwe ze względów zdrowotnych mojego syna. Ma duże problemy skórne AZS. Może ktoś przy okazji może polecić jakiś sprawdzony hotel do odpoczynku najlepiej jak najbliżej morza martwego lub nastawionego na regeneracje zdrowotna. Bardzo dziekuje za wszelka podpowiedz

Re: Izrael

2
w świetle ostatnich doniesień z Francji, okazuje się, że nigdzie nie jest w 100% bezpiecznie.
Jednak nie upatrywasłabym wielkich zagrożeń w izraeliskich kurortach.

Wiele hoteli/spa zlokalizowanych nad Morzem Martwym świadczy zabiegi dla osób z AZS; np.: Leonardo Inn Dead Sea czy droższy Leonardo Inn Dead Sea oba w Ein Bokek.
Doraźnie w Polsce - kąpiel w wodzie z solą z Morza Martwego oraz do pielęgnacji ciała masła nierafinowane np. z awokado czy mango

Re: Izrael

5
Witam,czy ktoś wie ile kosztuje obecnie przejazd "szerutem" z lotniska BenGuriona do Jerozolimy.Znalazłem informację,że kursuje też autobus nr.485, może ktoś nim jechał i czy zatrzymuje się w pobliżu starego miasta ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Kraje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości

cron