Nieprzeczytane posty

rajd samochodem do Mongolii

1
polecam wszystkim amatorom Azji śledzić stronę http://facebook.com/JadwigaProject - jest to rajd z Polski do Mongolii. rajd jest charytatywny a z Polski jedzie tylko jedna drużyna i to jest właśnie jej Facebook. publikują bardzo dużo zdjęć "z trasy" ze swoimi uwagami, więc jeśli kogoś interesują te rejony to znajdzie coś dla siebie :) tym bardziej, że drużyna wybrała trasę "dołem" czyli przez Uzbekistany itd. :)

Re: rajd samochodem do Mongolii

2
Ja niedawno obejrzałam program Martyny Wojciechowskiej o wyścigach konnych w Mongolii i nie wiem czemu, przypomniał mi się właśnie po przeczytaniu Twojego postu. Może dlatego, że w obu przypadkach chodzi o konie. W Twoim jednak o te mechaniczne. Martyna opowiadała o tym, że mali mieszkańcy Mongolii uczą się trudnej sztuki jazdy na dzikich koniach. Później biorą udział w zawodach. Bieg trwa ponad 40 km i wiele koni ginie podczas wyścigu ze zmęczenia, pragnienia i ogromnego wysiłku. Ważne jest to, aby później odnaleźć zwycięskiego konia i przetrzeć ręką port z jego czoła i wetrzeć w swoje, ma to przynieść szczęście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Kraje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron