Nieprzeczytane posty

Bardzo nietypowa wyprawa z watkiem muzycznym :)

1
Hej,

Mam na imie Radek, mam 23 lata i szukam towarzysza/towarzyszki do podrozy dookola Polski, ewentualnie krajow osciennych :)

Plan jest taki, zeby przejechac Polske dookola (albo przynajmniej znaczna jej czesc), pociagami, autostopami, chyba, ze masz samochod wtedy bedzie prosciej. zatrzymujac sie na kilka dni w odwiedzonych miastach, wsiach, raczej niskobudzetowo - hostele, akademiki , internaty, jak sie trafi to w gosciach. Poznawac ludzi, uczestniczyc w napotkanych lokalnych wydarzeniach i ogolnie spontaniczna, niezaplanowana PRZYGODA :)

Przy okazji z racji tego, ze jestem muzykiem, mam rowniez ciekawy pomysl na znaczne obnizenie naszych kosztow podrozy ( sprawdzony )
Biore w podroz gitarke i bede gral na rynkach, w knajpkach, kawiarniach artystycznych, zwykle finansowo wychodzilo to bardzo przyzwoicie, minimalizowalo koszty no i dla mnie przyjemnosc.
Mozesz mi pomoc w tym na wiele sposobow: moze lubisz krecic filmy i cos fajnego nam z tego wyjdzie, moze masz gadane i zalatwisz po drodze jakis koncert, troche mnie odciazysz czy wiele innych pomyslow, a ja w zamian podziele sie zyskami i twoje koszta tez beda mniejsze :) nic nie jest wymagane.

ALE! nie o pieniadze tu chodzi jeno o przygode, to jest priorytet :) wiec jesli interesuje Cie taka spontaniczna nie zaplanowana podroz to napisz do mnie tu albo na facebooku - Radosław Krysiński (avatar z gitarka)
Warunek jest taki, ze musisz lubic muzyke i miec pozytywne nastawienie :)
Pozdrawiam! :)

Re: Bardzo nietypowa wyprawa z watkiem muzycznym :)

3
W Krakowie akurat jest najwieksza patologia, tam musisz zlozyc wniosek do urzedu, czekac, potem jak zaakceptuja isc do komisji zagrac, potem czekac na kwitek i isc do zarzadu drog i zieleni :) Ale w innych miastach jest w porzadku, urzedasy sie nie czepiaja, ludzie sluchaja i generalnie milo i przyjemnie, tylko Krakow mnie bardzo nieprzyjemnie zaskoczyl :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron