Nieprzeczytane posty

Gdzie jechać z Burgas ?

1
Tak jak w temacie, mam/mamy wykupione bilety do Burgas na wakacje i chciałbym się dowiedzieć gdzie polecacie pojechać dalej (w miarę blisko, wyprawy po kilka set kilometrów odpadają)?
Z tego co się orientuję to samo miasto nie jest rewelacyjne i nie opłaca się tam zostawać, a więc raczej będziemy się trzymać tej wersji i pojedziemy dalej.
Zależy mi na miejscowości gdzie będzie czysta nie zaśmiecona/zabrudzona woda, słyszałem i widziałem po zdjęciach że woda nie jest tam super przejrzysta a chciałbym zanurkować kilka razy (jakieś szkoły w necie już widziałem).
Może wy znacie jakąś miejscówkę i możecie ją polecić z czystym sumieniem?
A oprócz tego prosił bym o podanie przykładowych cen w Bułgarii, sprawdzałem już trochę ale sporo jest nie aktualnych i wolał bym otrzymać jakąś informacji od osób które tam była w niedalekiej przeszłości.

Pozdrawiam :)

Re: Gdzie jechać z Burgas ?

2
Co do cen, to były już umieszczane w tym wątku viewtopic.php?f=661&p=9734#p9734

Nurkowanie - nie za bardzo wiem gdzie a co do zwiedzania - polecałabym Warnę, Nesebar, Sozopol, w Burgas chyba niewiele jest do oglądania.
......................................................................................................................................................................................

Wynajem apartamentu na wakacje

Obrazek


Apartament Słoneczny Brzeg typu studio dla 4 osób do wynajęcia. Gorąco polecam http://slonecznybrzeg.warszawa.pl


Zawsze najświeższe informacje turystyczne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bułgaria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości