Nieprzeczytane posty

Re: Indonezja

31
Rewelacyjne fotki, aż chciało by się tam :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Indonezja

32
zdjecia z Lombok
Załączniki
kwiat lotosu
kwiat lotosu
_MG_0203.jpg (150.64 KiB) Przejrzano 5038 razy
lotos
lotos
_MG_0201.jpg (237.15 KiB) Przejrzano 5038 razy
kwiat lotosu w pelnej krasie
kwiat lotosu w pelnej krasie
_MG_0190.jpg (181.49 KiB) Przejrzano 5038 razy

Re: Indonezja

34
Nie każdy jest w stanie ze zdjęcia stworzyć dzieło sztuki. Tobie to się udało.Wielkie dzięki od nas wszystkich. Oczywiście prosimy o więcej ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Indonezja

35
Zdjęcia z Bali takie tajemnicze, coś w nich jest że przyciągają wzrok......a kwiat cudowny!!! (chyba 50 razy oglądałam te zdjęcia i nadal nie mogę się napatrzeć,super uchwycone piękno kwiatka )

Re: Indonezja

36
Witajcie,
kilka lat tamu spedzilam wakacje w tym egzotycznym zakatku swiata. To byl niezapomniany czas!
W organizacji wyprawy pomogla mojej grupie przyjaciol kolezanka Ola, kotra od paru lat mieszka na stale na Flores.


Flores, Lombok, Komodo i Gili Island - to przepiekne miejsca oferujace mnostwo atrakcji. Flores i okolice to mekka dla nurkow, istne akwarium i kazdy moze sie poczuc jak ryba w wodzie ;) Po zaliczeniu wodnych atrakcji mozna sie wygrzac na pokladzie lodzi, zjesc smaczny i zdrowy posilek, poleniuchowac podziwiajac wulkaniczne wysepki i poczuc ze jest sie prawie na koncu swiata.
Lombok daje mozliwosc wspicznaczki na wulkan Rinjani, Komodo to jedyna w swoim rodzaju przygoda spotkania warana, a Gili to rajskie plaze i przytulny klimat by wpatrujac sie w turkusowa wode popijac koktajl owocowy. To piekny zakatek swiata, miejscami dziki. Z pomoca Oli przedzieralismy sie przez dzungle do polozonej na uboczu wioski, by po serdeczncym przyjeciu prez mieszkancow wykapac sie w wodospadzie.
Jesli tylko bede miala nadwyzke urlopu jade na Flores ponurkowac z zolwiami, a przy odrobinie szczescia moze i delfina spotkam!!!
Serdecznie zachecam do wyprawy!
Pozdrawiam
Magda

Re: Indonezja

37
Parę osób pisało tutaj o stażach czy wolontariatach w Indonezji. Polecacie taki sposób podróżowania do egzotycznych krajów? To moje wielkie marzenie (zwłaszcza Indonezja), ale trochę się boję jechać zupełnie 'w ciemno'.

Re: Indonezja

38
te wolontariaty to ciekawy wątek. Sam słyszałem o bardzo egzotycznych miejscach gdzie organizowane są tego typu wyjazdy. Jeśli chcesz uzyskać info o tym rodzaju aktywności, proponuję założenie nowego tematy w dziale Indonezji - myślę, że temat zainteresuje więcej osób.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Indonezja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości