Nieprzeczytane posty

Smaczne Podróże

1
Witam wszystkich ciekawskich :)!

Nazywam się Arek i prowadzę bloga Smaczne Podróże. Jak wskazuję nazwa jest to strona poświęcona podróżom - nie zawsze smacznym :).

Jest ona moim małym dzieckiem, które cały czas rośnie i rozwija się. Pochłania przy tym większość mojego wolnego czasu - nie żebym narzekał :).

Na łamach bloga opisuję swoje wyjazdy dalekie jak i bliskie oraz w miarę możliwości staram się promować rodzimy region Suwalszczyznę.

Przygodę z podróżowaniem rozpocząłem stosunkowo niedawno ( zważywszy, że mam już 31 na karku ), bo dopiero w 2015 roku - mój pierwszy wyjazd, który uznaję za przełomowy był do Nepalu. Tam zakosztowałem przygody i wiedziałem, że moje życie wkroczyło na inne tory.

W miarę możliwości staram się spędzić w danym kraju jak najwięcej czasu, dlatego moje wyjazdy są przeważnie miesięczne. Nie jestem osobą, która "odhacza" wszystkie atrakcje i "zalicza" kraje. Lubię odwiedzać państwa jeszcze całkowicie nieskażone przez cywilizację. Bywam w miejscach mało popularnych, które również mają bardzo dużo do zaoferowania, co nie znaczy, że gardzę obleganymi kierunkami i atrakcjami.

Po Nepalu, Kirgistanie i Filipinach odbyłem dłuższe podróże. Kierunek na kwiecień 2018 roku to Grenlandia :).

Międzyczasie było sporo krótszych wyjazdów np. Irlandia, Szkocja, Walia, Hiszpania, Maroko, Włochy, Litwa i oczywiście Polska.

Staram się spędzać czas aktywnie. Uwielbiam wodę i kajaki, rozpocząłem również przygodę z paralotnią (o tym też jest trochę na blogu).

Wszystkich zainteresowanych moimi relacjami zapraszam serdeczne na stronę http://smacznepodroze.com.

Mam nadzieję, że oprócz przydatnych informacji znajdziecie tam również inspirację na kolejne podróże :).

Pozdrawiam
Arek

Re: Smaczne Podróże

3
"Smaczne Podróże", to pasjonująca przygoda. Aby czerpać informacje na temat reklamy w Internecie, warto konsekwentnie dostarczać wartościowy, autentyczny i unikalny content o interesujących miejscach i doświadczeniach podróżniczych. Następnie można wykorzystać platformy społecznościowe, takie jak Instagram i Facebook, aby promować treści, angażować się z czytelnikami i współpracować z influencerami lub firmami z branży turystycznej, aby zwiększyć widoczność bloga. To także dobry pomysł na monitorowanie statystyk witryny i dostosowywanie strategii reklamowej na podstawie wyników, aby skutecznie dotrzeć do docelowej grupy odbiorców.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklama blogów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości