Nieprzeczytane posty

Re: Najzabawniejszy naród

16
Dlaczego twierdzicie, że w takim rankingu zajęlibyśmy miejsce od razu przy Niemcach? Ja myślę, że Polacy wcale nie są tacy źli. Wróćcie pamięcią do euro, które się u nas odbywało. Większość Europejczyków była zachwycona po spotkaniach z Polakami. Nie jest tak źle! ; )

Re: Najzabawniejszy naród

17
joonek9 pisze:
anna_bartel pisze:
agis123 pisze:a ja myślała że najzabaw :D :D niejszym narodem są Czesi
Fakt, kiedy słyszę ich język od razu wybucham śmiechem :)
Co racja to racja, ale są również bardzo mili - przynajmniej takie odniosłem wrażenie :)
aaaa to też prawda. Raz byłam oprowadzana przez menagera pola golfowego w Czechach. Był baaardzo miły i pomocny. Strasznie trudno było mi się powstrzymać przed wybuchem śmiechu z tego języka (a on nie chciał używać języka angielskiego). Byłoby mi bardzo przykro gdybym go uraziła w jakimkolwiek stopniu bo dziś ciężko spotkać tak uczynnych ludzi...

Re: Najzabawniejszy naród

18
Niemcy są najmniej zabawną nacją na świecie, ich przeciwieństwem są Amerykanie, a najzabawniejszymi Europejczykami są Hiszpanie, wyprzedzający pod tym względem Włochów i Francuzów - wynika z globalnego sondażu.
cofać się tylko po to by wziąc rozbieg

Re: Najzabawniejszy naród

19
Hm, ciekawe zestawienie *-* Zastanawia mnie , co było rozumiane pod pojęciem "zabawny". Bo zabawny dla mnie, to raczej taki miły, przyjazny, wzbudzający sympatię i uśmiech na twarzy. A tu chyba chodziło o skory do żartów, wiecznie roześmiany. Wtedy rzeczywiscie mogli wygrać Amerykanie, czy Włosi i Hiszpanie. Mam sporo kontaktów z obcokrajowcami i powiedziałabym, ze Niemcy są bardziej zabawni niż Włosi, ale w moim rozumieniu tego słowa :) Też zalezy, kto jakie ma poczucie humoru, bo mnie np. rzadko bawi balansujacy na granicy dobrego smaku humor Amerykanów. W tym wypadku wolę specyficzny humor Niemców, czy też Skandynawów (chodź ci akurat są lekko dziwni jak dla mnie, nie mniej bardzo sympatyczni) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości