Nieprzeczytane posty

Re: Najpiękniejsze miasta w Polsce

13
Polecę również wycieczkę do Rowów. Rowy to mała miejscowość położona między Ustką a Łebą na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Położone w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, wiele tras rowerowych, pieszych. Mikroklimat, urocze okolice. Miałam okazję tam być w tym roku- wrażenia niesamowite :)

Re: Najpiękniejsze miasta w Polsce

18
Dla mnie pięknymi miastami są Kraków i Łódź. Łódź jest warta obejrzenia, ale warto tam zostać na kilka dni. Mają tam piękne hotele, idealnie się sprawdzą dla osób podróżujących z kierunku Katowic. Te miejsce jest tak klimatyczne że można się w nim zrelaksować.

Re: Najpiękniejsze miasta w Polsce

19
Podrozniszka pisze:Ja polecam Łódź! to miasto się zmienia na lepsze, jest coraz więcej turystów i inicjatyw. Normalnie, pięknieje w oczach! :)
Coldi pisze:Dla mnie pięknymi miastami są Kraków i Łódź. Łódź jest warta obejrzenia, ale warto tam zostać na kilka dni. Mają tam piękne hotele, idealnie się sprawdzą dla osób podróżujących z kierunku Katowic. Te miejsce jest tak klimatyczne że można się w nim zrelaksować.

Fantastycznie czytać takie rzeczy o Łodzi, o moim rodzinny mieście :) <3 Poleam serdecznie również. Wiele się zmienia, wiele jest do zwiedzania.

W zeszłe wakacje odkryłam Olsztyn pod Częstochową.. Jura krakowsko częstochowska mnie urzekła. Skałki, zieleń.. Coś wspaniałego.

Re: Najpiękniejsze miasta w Polsce

20
Również uważam, że Łodź to wspaniałe miasto :) Z każdym rokiem coraz bardziej się rozwija i warto je zobaczyć. Mam planach wybrać się tam w maju na kilka dni. Udało mi się już znaleźć łady hotel z restauracją i chyba zrobię tam rezerwację. Jadę z całą rodziną bo maj to dla nas tak naprawdę jedyny miesiąc w którym możemy spędzić razem trochę czasu.

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości