Nieprzeczytane posty

Re: Slub w Tajlandii

11
Szcerze mowiac wiem tyle ile wiem z internetu i slubu mojej przyjaciolki , ktora jest Tajka , Jest to niesamowite przezycie jak to slub a w Tajlandii w zaleznosci od wielkosci rodziny i zamoznosci pana mlodego wesele moze liczyc ponad 700 gosci jak to bylo u mojej przyjaciolki , nawiasem mowiac po zdjeciach moge wywnioskowac ze to wesele jak z marzen , bajkowe kolorowe i duzo sie dzialo juz od samego rana kiedy byla to tradycyjna tajska ceremonia w tradycyjnych strojach , a popoludniu juz piekna biala suknia w zachodnim stylu i wielkie party, scena wystepy , spiew i mnostwo jedzenia :) I cale mnostwo usmiechnietych gosci z rodziny i spoza rodziny, czasem nawet cala wioska jest zapraszana :)
Ja szczerze to wolalbym bardziej rodzinne wesele choc jak bedzie i czy wogole to czas pokaze...

Re: Slub w Tajlandii

15
No właśnie, też jestem bardzo ciekaw jak udało się to wesele w Tajlandii?!
Co do wizy - to obecnie bez wizy można być do 15 dni, a powyżej wiza kosztuje 120 zł. Można też przed upływem 15 dni wyjechać do jakiegoś ościennego kraju, w tym samym dniu wrócić i znowu będzie biegło nam te 15 dni pobytu bez wizy.

Re: Slub w Tajlandii

17
Przypuszczam, że takie wesele w Tajlandii jest dość kosztowne, prawda? Choćby same bilety lotnicze, nawet jeśli znajdzie się fajną promocję, to i tak jest to niemała suma. Do tego formalności, jakiś hotel i inne atrakcje. Więc pewnie wyjdzie, jak wesele w Polsce :).

Re: Slub w Tajlandii

18
Najlepszym krajem do małżeństwa jest Ukraina. Tutaj wszystko można zrobić w jeden dzień i kosztuje to bardzo niewiele. Aby to zrobić, lepiej zgłosić się do agencji małżeństwa. Teraz na Ukrainie jest wiele agencji ślubnych, które robią wszystko - tłumaczenie, notarialne, składanie dokumentów, organizację ceremonii.

Re: Slub w Tajlandii

19
Marcin94 pisze: 28 sie 2021 16:24 Najlepszym krajem do małżeństwa jest Ukraina. Tutaj wszystko można zrobić w jeden dzień i kosztuje to bardzo niewiele. Aby to zrobić, lepiej zgłosić się do agencji małżeństwa. Teraz na Ukrainie jest wiele agencji ślubnych, które robią wszystko - tłumaczenie, notarialne, składanie dokumentów, organizację ceremonii.
Na razie ten pociag odjechal…
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tajlandia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron