Nieprzeczytane posty

Re: Filmy z podróży po Islandii

28
Corvin pisze: 27 sty 2021 19:13 To wygląda jakbyście mieszkali gdzieś na biegunie północnym, dosłownie. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dość fajna zabudowa w okolicy, no i te góry w okolicy, rewelka.
Do bieguna w sumie nie mamy daleko, może w tym roku uda się "zaliczyć" koło podbiegunowe wycieczką na wyspę Grimsey. Zobaczymy ;)

Re: Filmy z podróży po Islandii

29
Adin pisze: 29 sty 2021 06:56 Podoba mi sie to ze przedstawiasz Islandie taka jaka jest, bez zadnych ''reklamowych spotów'' tak trzymac.
Dzięki! Staramy się robić nasze filmy oczami, którymi widzimy Islandie, bez zbędnych dodatków i bajerów :D Liczymy, że uda się przybliżyć w ten sposób realne piękno tej wyspy.

Re: Filmy z podróży po Islandii

30
Uwielbiam dzikość tego kraju. Dla miłośników dzikich ssaków polecam zobaczyć wieloryby i humbaki, choć zawsze istnieje możliwość zobaczenia rzadszych osobników takich jak wieloryby zabójcy i wieloryby płetwale. Jak w przypadku wielu wycieczek po Islandii, goście obserwujący wieloryby będą mogli również zobaczyć różne ptaki morskie, w tym rybitwy arktyczne, gilgotki, a nawet kolorowe purchawki.

Wycieczki na obserwację wielorybów wyruszają z trzech głównych miejsc: Reykjavík, Akureyri i Husavík. Husavík jest uważany za islandzką stolicę obserwacji wielorybów ze względu na obfity ruch zwierząt, które przepływają przez jego fiordy. Aktywność ta jest wynikiem owocnych żerowisk, które można znaleźć u północnych wybrzeży Islandii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy podróżnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości