Nieprzeczytane posty

Re: Malediwy

21
Malediwy to marzenie mojego życia!
Mężowi oznajmiłam że na 20 rocznicę ślubu oznajmiłam że ma na nie nazbierać;)
oj chyba w totka trzeba brać i tymczasem zwiedzać bliższe zakątki świata. :)

Malediwy na własną rękę

22
Cześć
Chciałam Wam zaproponować urocze miejsce na Malediwach.
Jest to propozycja dla tych osób, które podróżują na własną rękę i chcą poznać lokalną społeczność a nie resorty.
Oddalona od lotniska w Małe o około 77 km, położona w Południowym Atolu Ari urocza wyspa Omadhoo.
Polecam to miejce szczególnie tym, którzy kochają snurkowanie, nurkowanie i łowienie ryb.
Na tej uroczej 3 kilometrowej wyspie znajduje się tylko jeden guesthouse Kuri Inn, jeden duży apartament dla rodziny Coral View Inn oraz nowa mała willa Kuri Beach View Inn, która jest obecnie w budowie i będzie dostępna pod koniec roku. Wszystkie obiekty mają tego samego właściciela. Przyjaźni gospodarze i świetna lokalna kuchnia oraz dostęp do Wi - Fi to kolejne atuty tego miejsca.
Krótko mówiąc raj na ziemi. Polecam i sama rownież zamierzam tam jeszcze wrócić.

http://www.lonelyplanet.com/maldives/ari-atoll/hotels/kuri-beach-view-inn#ixzz38NQhMMs3
http://www.kuriinn.net :)

Re: Malediwy

26
PObyt na Malediwach jest związany z bardzo wysokimi kosztami. Jeśli lubicie wypoczywać na plaży to będzie atrakcyjne miejsce dla Was, któe jednak może szybko się znaudzić. Na większych wyspach i tak zaczerpneicie spokoju, a będziecie mogli wyjść chociażby posłuchac regionalnej muzyki.

Re: Malediwy

27
pinklady pisze:Malediwy to marzenie mojego życia!
Mężowi oznajmiłam że na 20 rocznicę ślubu oznajmiłam że ma na nie nazbierać;)
oj chyba w totka trzeba brać i tymczasem zwiedzać bliższe zakątki świata. :)
Mąź ze strachu jeszcze rozwód weźmie :) Lepiej uważać.

Re: Malediwy

28
A ja uważam, że wszystko jest do zrobienia :) Kiedyś myślałam, że nigdy w życiu nie polecę na Malediwy, bo drogo, bo wycieczki po 10k za tydzień... A prawda jest taka, że lot można kupić już poniżej 2k, to samo z hotelem za 2tyg. pobyt. Pod tym względem nie jest źle. Byłam na Malediwach w lipcu 2015 i było pięknie. Myślałam, że się tam znudzę, ale mimo malutkiej wysepki, widziałam parę cudownych miejsc, zwiedziłam Male, trafiajac nawet na mecz kabaddi zupełnie przypadkiem :) Male ogólnie polecam, ja poświęciłam stanowczo za mało czasu na tę wyspę. Również pod względem bezpieczeństwa nie mam nic do zarzucenia, nie wspominając o tym, że wszyscy chcieli pomóc w odnalezieniu hotelu. Jedzenie też wychodzi taniej niż choćby w takiej Hiszpanii. Drogo jest wtedy, jak chcesz mieszkać w domku na wodzie i wozić się motorowkami. I pić alkohol. Ale czy jeździmy na wakacje, żeby przyglądać się pokojowi hotelowemu? Ja na pewno nie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malediwy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości