Nieprzeczytane posty

Re: Fajny pomysł na szkolną wycieczkę!

4
Jeżeli chodzi o fajne wycieczki to jest mnóstwo możliwości. Zależy od budżetu i kierunku.
Osobiście miałam okazję być jako opiekun we Włoszech ze studentami po ogrodach i różnych założeniach parkowych! było ślicznie. Natomiast mój brzdąc był ostatnio dwa razy z bp margotravel z wrocławia, raz w zimie na nartach i raz na zielonej szkole. Warto znaleźć biuro podróży i zwrócić się do nich z prośba o przygotowanie programu za określoną cenę.
Na pewno w ten sposób coś się znajdzie:)

Re: Fajny pomysł na szkolną wycieczkę!

5
W gimnazjum do którego chodziłam co roku jest organizowana wycieczka do Wiednia. Trwa ona tydzień i zwiedza się naprawdę wiele. Jednak wtedy moich rodziców nie było stać na zafundowanie mi tego. Żałuję ale nie mam się o co na nich boczyć. Za to z chórem szkolnym spędziłam wspaniałe trzy dni na Litwie.

Re: Fajny pomysł na szkolną wycieczkę!

6
Mayu pisze:W gimnazjum do którego chodziłam co roku jest organizowana wycieczka do Wiednia. Trwa ona tydzień i zwiedza się naprawdę wiele. Jednak wtedy moich rodziców nie było stać na zafundowanie mi tego. Żałuję ale nie mam się o co na nich boczyć. Za to z chórem szkolnym spędziłam wspaniałe trzy dni na Litwie.
Ja tez spędziłem uroczy tydzień na Litwie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości