Nieprzeczytane posty

Re: Oferty First Minute

32
First Minute to dla mnie wybór konkretnego miejsca - miasta i konkretnego hotelu. Raczej nie korzystnej ceny bo często taniej nie jest.
Ogólnie przeglądając oferty biura Itaka z którego zawsze jeżdżę widzę że wycieczki podrożały o ok.300 zł w stosunku do ceny danej wycieczki w październiku zeszłego roku.

Re: Oferty First Minute

33
Dlatego też polecam porównać różne biura podróży, bo czasami ceny są zrożnicowane. Oczywiście opinie rodziny, znajomych, jak również na forach internetowych są ważne i cenne, ale czasami warto spróbować czegoś innego. Nie polecam szukać biura na ślepo i wybierać nawet to, które istnieje od miesiąca i ma niepewną sytuację, ale inne duże biura również oferują ciekawe wycieczki.

Re: Oferty First Minute

34
Trudno oczekiwać, że ceny wycieczek spadną w dół w stosunku do zeszłego roku @pinklady, skoro wszystko dookoła poszło w górę. Patrząc jednak na ofertę i to, co oferują z firstem to uważam, że na tle innych biur jest... co najmniej bardzo atrakcyjnie. :)

Re: Oferty First Minute

35
@a_gratka
ba, ceny wręcz mogą iść w górę, w ślad za pikującą złotówką. Wyjazdy zagraniczne kalkulowane są w euro czy dolarach, zatem po czasie first minute, jeśli nadal złotówka będzie słaba, ceny wakacji 2017 mogą pójść znacząco w górę.

Re: Oferty First Minute

37
oczywiście taka różnica przy kilkutysięcznej kwocie nei ma większego znaczenia.
Jednak mi się zdarzają wakacje kupowane FM i ok. 1000-1300zł tańsze przy ogólnej kwocie do 10 tys. Dla mnie to sporo.
Niektóre BP mają zapis o gwarancji najniższej ceny, co oznacza, że jeśli oferta FM okaże się droższa od jakiejkolwiek późniejszej, róznica zostaje nam zwrócona. Bywa tak - sama doświadczyłam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości