Nieprzeczytane posty

Re: Serbia

1
Witam, wybieramy się do Belgradu w przyszłym tygodniu i potem do Zlatibor obok granicy z Bośnią i Hercegowiną. Czy ktoś może doradzić o takiej porze roku jaką drogą tam jechać by dotrzeć najszybciej i najłatwiej w zimie?
Czy w tych regionach Zlatibor są w ogóle w zimie problemy z jazdą autem bez łańcuchów czy drogi są przejezdne?

Re: Serbia

2
Osobiście byłem w Kopaonik. Bardzo fajne góry które warto zobaczyć. A że zbliża się zima, to szczególnie polecam dla fanów zimowego szaleństwa. To 68 km naśnieżanych i ratrakowanych tras narciarskich. Oświetlony stok, trasy o długości do 3,5 km, 50 km tras narciarstwa zjazdowego, 18 km tras narciarstwa biegowego. Karnet na 7 dni to koszt 70 zł za dzień. Ogólnie ośrodek nie jest za bardzo obciążający dla portfela. Nawet dojazd na miejsce można w dobrej cenie obecnie zorganizować. Szkoda, że to kolejne fajne miejsce jest tak mało znane turystycznie u Nas. Wszyscy wolą jechać w Alpy a przecież inne góry również są zachwycające i na pewno nie jest tam gorzej. Na pewno ceny w Serbii są na lepszym poziomie :)

Re: Serbia

3
Panorama Nisza
Panorama Nisza
nisz.jpg (49.43 KiB) Przejrzano 7334 razy
Serbię przejechałem całą od Węgier do Macedonii w drodze do Albanii. Trochę czekaliśmy na wjazd z Węgier, ponieważ Unia się nam skończyła. Z okien samochodu robi dobre wrażenie. Wprawdzie nocowaliśmy w Niszu ale na zwiedzanie nie było czasu. Ludzie przyjaźni i gościnni. Można spokojnie się dogadać.
Zapraszam na moją stronę http://urlopek.info/. Tam jeszcze więcej opisów moich wyjazdów. Strona chwilowo w przebudowie.
Kilka filmów z wyjazdów https://www.youtube.com/user/urlopek/videos

Re: Serbia

4
Ja w tym roku będę jechać pierwszy raz do Serbii. Co prawda nie bezpośrednio bo w takiej wycieczce objazdowej z Wytwórnią Wypraw. Główny cel to w sumie Bułgaria, ale jedziemy przez Serbię przez Belgrad i Golubac. Z chęcią wrzucę potem zdjęcia i powiem jakie ogólne wrażenia z Serbii :-)

Re: Serbia

5
Ja byłem w Serbii w sierpniu 2014 roku. Generalnie kraj ładny, Belgrad jest super miastem ale nie można się spodziewać że będzie super tanio bo już wtedy czuć było że to stolica europejskiego kraju ;) pozostałe miasteczka w których byliśmy były tańsze. Ciężko się tam dogadać po angielsku szczególnie poza Belgradem. Ale tereny mają piękne. Szczególnie polecam wymieniony przez koleżankę wyżej Golubac. Robi wrażenie i jest z nim związana historia śmierci polskiego rycerza Zawiszy Czarnego. Chętnie odpowiem ja pytania i polecam również naszą relację z Serbii do poczytania na blogu :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe kraje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron