Nieprzeczytane posty

Re: Skandynawia

2
Osobiście uważam, że warto, Skandynawia jest świetna, bardzo przyjazne kraje, najprościej dostać się chyba do Szwecji, polecam podróż promem, bo samolotem to możesz sobie polecieć w każde inne miejsce na świecie, a okazja na podróż promem może się nie powtórzyć. Będąc już na miejscu możesz np. wypożyczyć rower i pozwiedzać :)

Re: Skandynawia

4
Jasne,że warto o czy zresztą świadczą nie tylko powyższe pozytywne opinie,ale także szereg innych wątków na forum. Jeśli ktoś nie był w Skandynawii to najwyższy czas to zmienić,a norweskie fiordy z pewnością go zachwycą.

Re: Skandynawia

7
Moja siostrzenica w zeszłym roku była na takiej i wyjazd wspomina bardzo pozytywnie. Wyjazd był szkolny, więc znalazło się tam trochę elementów edukacyjnych. No i te widoki...
Ja z kolei byłam sama i leciałam Ryanair'em z Warszawy do Oslo. Same bilety naprawdę mało kosztowały, a wyjazd był weekendowy więc kto wie ile nie zobaczyłam, ale trzeba się przygotować na dość wysokie ceny na miejscu :( jak wszędzie dla Polaków;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe kraje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości

cron