Nieprzeczytane posty

Wycieczka

1
Hej wszystkim, zbieram się na wycieczkę do Hiszpanii, bardzo mi się podoba kultura i ten kraj, oglądałam bardzo dużo różnych seriali hiszpańskich, jak i filmiki na Youtubie o Hiszpanii. Jakie miejsca polecacie, jeszcze bym bardzo chciała nauczyć się języka, żeby móc posługiwać się w tym kraju beż żadnych problemów, może zostanę tam na zawsze kto wie....

Re: Wycieczka

2
Anna Skoczylas pisze: 26 lip 2023 14:10 Hej wszystkim, zbieram się na wycieczkę do Hiszpanii, bardzo mi się podoba kultura i ten kraj, oglądałam bardzo dużo różnych seriali hiszpańskich, jak i filmiki na Youtubie o Hiszpanii. Jakie miejsca polecacie, jeszcze bym bardzo chciała nauczyć się języka, żeby móc posługiwać się w tym kraju beż żadnych problemów, może zostanę tam na zawsze kto wie....
Cześć, najlepiej nauczysz się języka jak będziez rozmawiać w języku hiszpańskim na co dzień albo też zajęcia z native speakerem, wtedy Ci szybko pójdzie nauka)

Re: Wycieczka

3
Anna Skoczylas pisze: 26 lip 2023 14:10 Hej wszystkim, zbieram się na wycieczkę do Hiszpanii, bardzo mi się podoba kultura i ten kraj, oglądałam bardzo dużo różnych seriali hiszpańskich, jak i filmiki na Youtubie o Hiszpanii. Jakie miejsca polecacie, jeszcze bym bardzo chciała nauczyć się języka, żeby móc posługiwać się w tym kraju beż żadnych problemów, może zostanę tam na zawsze kto wie....
Polecam Ci stronę BUKI, szybko tam znajdziesz korepetytora z języka hiszpańskiego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najciekawsze tematy naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości