Nieprzeczytane posty

Re: Nowy Orlean

11
O technice i nowych konstrukcjach zabezpieczających miasto przed powodziami mógłbym pisać jeszcze długo. Ale to może niewielu już z Was by interesowało. Pora wrócić do “lżejszych” spraw, bo to w końcu wpis o “Big Easy”. Na zakończenie więc jeszcze parę zdjęć najbardziej charakterystycznych i turystycznych miejsc w Nowym Orleanie.
Załączniki
Dobrze i niedrogo zjeść najlepiej jest w którymś z barów na I-szym piętrze centrum handlowego nad Mississippi. Wybór kuchni i potraw też nie pozostawia nic do życzenia.
Dobrze i niedrogo zjeść najlepiej jest w którymś z barów na I-szym piętrze centrum handlowego nad Mississippi. Wybór kuchni i potraw też nie pozostawia nic do życzenia.
Jeszcze raz Dzielnica Francuska, tym razem za dnia.
Jeszcze raz Dzielnica Francuska, tym razem za dnia.
Dzielnica Francuska
Dzielnica Francuska
Dzielnica Francuska
Dzielnica Francuska
Dzielnica Fransuska.
Dzielnica Fransuska.
To tak dla porównania: Galon benzyny kosztował mnie, jak widzicie, $ 3,28. W przeliczeniu na litry jest to $ 0,87, czyli w/g dzisiejszego kursu 2,66 zł. I kto tu mówi, że Ameryka jest droga?...
To tak dla porównania: Galon benzyny kosztował mnie, jak widzicie, $ 3,28. W przeliczeniu na litry jest to $ 0,87, czyli w/g dzisiejszego kursu 2,66 zł. I kto tu mówi, że Ameryka jest droga?...
No to rozstajemy się z Nowym Orleanem jeszcze jednym zdjęciem Super Dome, które zrobiłem z autostrady Interstate 10. "Don't try it home!". Zresztą nie ja sam siedziałem wtedy za kierownicą.
No to rozstajemy się z Nowym Orleanem jeszcze jednym zdjęciem Super Dome, które zrobiłem z autostrady Interstate 10. "Don't try it home!". Zresztą nie ja sam siedziałem wtedy za kierownicą.

Re: Nowy Orlean

14
Nie tylko NO jest piękny, ale - jak widzę - również interesujący pod względem rozwiązań technicznych. Jako, że studiuję budownictwo, takie inżynierskie smaczki powodują u mnie szybsze bicie serca, więc ja zawsze chętna do takich fotografii i opisów. :)
Już prawie mam pewność, że we wrześniu zobaczę NO i mam szczerą nadzieję, że uda mi się przekonać współtowarzyszy do zainteresowania się miastem również pod tym kątem... a jak nie, to może przyjdzie czas na zwiedzanie w pojedynkę? ;)

Nic, tylko pozazdrościć i pogratulować Panu wkładu w budowę zabezpieczeń. Piękna robota i oby służyła przez dłuuugie lata!

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zdjęcia!

Pozdrawiam,
Ali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowy Orlean”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości