Nieprzeczytane posty

Re: Podróże droga wodną ogólnie

21
No :) Dlatego lubię podróżować, bliżej, dalej, zależy jak fundusze pozwalają, ale zawsze są jakieś wspomnienia. A tego nam nikt nie odbierze. Teraz mam w planie powiększyć kilka zdjęć z tamtego pokazu w Ystad i powiesić młodemu na ścianie w pokoju, uwielbia samochody, więc na pewno się ucieszy :)

Re: Podróże droga wodną ogólnie

23
jeśli chodzi o podróże drogą morską to mam małe doświadczenie w rejsach! Szczególnie polecam trasę gibraltar-maroko. Świetne widoki, niezapomniany klimat dzikiej przyrody no i to słońce... Nie cierpię wczasów w Polsce, bo zawsze trafiam na kiepską pogodę, która poprawia się jak tylko kończy mi się urlop ;) Jesli chodzi o towarzystwo - wiadomo, ze znajomą sprawdzoną ekipa jest pewniej, ale ja raz pływałam w ciemno - z obcymi i było świetnie, a znajomości tam zawarte utrzymujemy do dziś!

Re: Podróże droga wodną ogólnie

26
a_gatka pisze:Ja polecam raczej na północ i promowe :) Jestem fanką Skandynawii, jak wszyscy wiedzą :)
Zdecydowanie się pod tym podpisuję :)) Może ktoś się chce wybrać na Północ drogą morską (z powietrzną też radzimy sobie nie najgorzej) i potrzebuje pomocy w organizacji? Przystanek Skandynawia chętnie pomoże :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rejsy statkami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości

cron