Nieprzeczytane posty

Re: Rejsy wycieczkowe

13
Na dłuższy rejs nie każdego stać, ale również takie krótkie weekendowe są atrakcją samą w sobie, no i wciągają, ja nie mogę się doczekać kolejnych rejsów ;)

Gohas, atrakcji nie brakuje, były pokazy tameczne, dyskoteki, dancingi, zdarzają się koncerty czy kabarety, zależy jak trafisz, no i sklepów jest trochę do zwiedzenia ;)

Re: Rejsy wycieczkowe

15
czy ja wiem, w cenie jest nocleg, posiłki, impreza, do domu nie trzeba wracać ;) moim zdaniem wcale nie jest drogo, w restauracji koszt będzie niższy to fakt, ale na pewno bez noclegu i prawdopodobnie bez alkoholu (alkohol we własnym zakresie)

Re: Rejsy wycieczkowe

16
Polecam porejsować się pod żaglami. To dopiero jest przygoda! Jeśli ktoś z Was ma tylko możliwość wybrać się (ze znajomymi, nieznajomymi, jeszcze bardziej nieznajomymi - nie ważne) pod żagle chociażby po naszym przemiłym Bałtyku, to niech z tego przypadkiem nie rezygnuje, bo to będzie z pewnością jedna z największych przygód jego życia. Gdyby nie żeglarstwo, nie byłabym tym samym człowiekiem, którym jestem dziś.

Promy - super, imprezy na pokładzie - bomba. Ale przeżyć sztorm pod żaglami... to dopiero fantastyczna sprawa!

Re: Rejsy wycieczkowe

17
Ja polecam Wizzairem do Bergamo, stamtąd pociąg do Savony albo Genui i całe Morze Śródziemne stoi otworem - do wyboru MSC Cruises (byłem na Divinie - rewelacja) albo Costa (byłem na Deliziozsie, trochę mniej wykwintnie, ale też konkret). Ceny rejsów zwłaszcza przed sezonem można upolować nawet za 1300 za osobę za rejs 5 dni. Ja byłem na Deliziosie w maju tego roku - Savona, Neapol, Valetta, Sardynia, Korsyka - super rejs.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rejsy statkami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości