Nieprzeczytane posty

Re: Rejsy wycieczkowe

21
I bardzo dobrze, muszę wybrać się na Bornholm , wiedziałam o promocji ,ale mi z głowy wyleciało. Teraz już zaklepalam.
Moja kuzynka urodziła śliczną córcie i muszę ich odwiedzić. Troszke jej zazdroszcze , że tam mieszka. :( Dobrze, że te rejsy takie tania...

Re: Rejsy wycieczkowe

26
Mam nieodpartą ochotę wybrać się na rejs statkiem wycieczkowym, olbrzymim hotelem z wieloma atrakcjami i bogatą infrastrukturą. Sęk w tym, że brakuje mi 30 osób, aby zorganizować ten wypad z polskim pilotem i dojazdem, chodzi o maksymalne obniżenie kosztów i zabawę w grupie, z którą wcześniej można by się spotkać i zintegrować.
Rejs planuje na koniec czerwca po M. Śródziemnym, a koszt całkowity na osobę to między 3000 a 3300zł. Pomyślałem, że może tu znajdę taką grupę osób.
Zapraszam do kontaktu, to naprawdę świetna przygoda :)

Re: Rejsy wycieczkowe

28
ja zaszalałam w tym roku i wybieram sie na Grenlandie...taki oto rejs z Selma Expeditions. Decyzja nie była łatwa ale jak nie teraz to kiedy :) myślę, że nie będę żałować, że będzie super:) trochę się boję bo pierwszy taki wypad ale nie mogę się doczekać:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rejsy statkami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości