Nieprzeczytane posty

Odradzam Hotel

1
Wybierając się na wycieczkę na inny kontynent nie należy porównywać standardów i ilości gwiazdek ze standardem europejskim. Szczególnie odradzam hotele poniżej 3 gwiazdek w Egipcie.
Kategorycznie odradzam również picie w Egipcie wody z kranu!

Re: Odradzam Hotel

2
do wyjazdu do egiptu warto przygotować organizm pijąc lub łykając leki osłonowe typu lakcid, nie tylko nie wolno pić wody z kranu ale też warto omijać dania z sosami a najlepiej jeść tylko dania które musiały być przygotowane przez gotowanie.

Re: Odradzam Hotel

3
Matko, czytając to aż się przestraszyłam;- ) co do hoteli, zgadzam się z tym, choć sama nie miałam okazji wychylać specjalnie nosa poza moją ukochaną Europę. Nasłuchałam się co nieco na temat tych standardów. Często chyba warto zaglądać na fora takie jak nasze, żeby przekonać się, ile prawdy jest w teoriach z katalogów proponujących wycieczkowiczom swoje usługi turystyczne przez biura... :- )

Re: Odradzam Hotel

4
Niestety, decydując się na wyjazd np do Egiptu często na miejscu przekonujemy się o standardzie obiektu lub jego braku... Słyszałem z wielu źródeł o tym, że nie należy wybierać hoteli poniżej 3*. Ale z drugiej strony... moja znajoma pojechała z mężem do Zakopanego do nowego obiektu, 10 minut piechotą od Krupówek i okazało się, że 10 minut to godzina, brak parkingu, który miał być, brak ciepłej wody w kranach itp.

No ale o ile łatwiej nagłośnić sprawę u nas na miejscu, to nic nie da wystawianie złych opinii kurortom np egipskim z racji tego że przyjeżdżają tam ludzie z całego świata. No ale my Polacy możemy ostrzec Polaków. Chociaż czasem ktoś i tak zdecyduje się na dany hotel przez cenę i nauczy się dopiero na własnych błędach...

Re: Odradzam Hotel

5
Odradzam Wycieczki do Egiptu z Wezyrem, ale gdzieś już o tym pisałam... chyba. Ale jak ktoś leci do Egiptu to polecam przez pierwszych 1-2 dni nie jesć surowych warzyw i owoców. Oprócz tego - lakcid nasz uchronił przed zemstą

Re: Odradzam Hotel

7
@szajba A ja byłam w Egipcie z Wezyrem i jestem zadowolona...

Odradzam hotel Jinene Resort w Sousse. Obleśne pokoje, łazienki masakra, basen na zewnątrz maleńki, nie idzie popływać, a ten wewnątrz ma lodowatą wodę.

Re: Odradzam Hotel

8
Wiem, że wątek jest już trochę zapomniany, ale chciałam wypowiedzieć się na temat moich własnych odczuć bo jestem świeżo po podróży do Egiptu. Bardzo dużo się naczytałam przed wyjazdem odnośnie "zemsty" i faktycznie było tak. Turyści, którzy nie mieli ze sobą żadnego zabezpieczenia w postaci probiotyku padali jak kaczki :). Ja byłam przygotowana wzięłam ze sobą Lakcid L - bo przeczytałam, że jest lekiem i jest w wygodnych malutkich saszetkach, które łatwo można przewieźć i nie potrzebują specjalnego przechowywania. Zero wody z kranu i przez pierwsze 2 dni nawet herbaty ani kawy z restauracji sobie odmówiłam. Wodę kupowałam tylko w zakręcanych butelkach.

Re: Odradzam Hotel

9
Piszecie o zemście faraona, jako konsekwencji picia niezbyt czystej wody, zakażenia. Weźcie jednak pod uwagę, że organizm torsjami czy biegunką często reagować może także na zmiany kulinarne, na zupełnie inne przyprawy, zmianę flory bakteryjnej w organizmie wywołanej powyższymi 'innowacjami''.
Osoby podróżujące z odległych stron świata, w Polsce także cierpią z powodu zemsty a'la faraon - ot, takie marne pocieszenie.

a nie polecam Zajazdu Hubert w Walimiu - Góry Sowie. Jedzenie było całkiem znośne, natomiast pokoje i łazienki prezentowały kilka lat temu bardzo marny i dołujący standard. Wierzę, że coś się zmieni - a może już się zmieniło w zakresie wystroju oraz jakości wyposażenia i estetyki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nie polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości