Nieprzeczytane posty

Kolejna świetna restauracja w stolicy.

1
Chyba mam szczęście do restauracji w naszej stolicy. Szkoda, że w innych miastach nie mam takiego doświadczenia.
Tym razem byłam na szkoleniu w Warszawie i w przerwie wraz ze znajomymi poszliśmy "na miasto" coś przekąsić. Trafiliśmy na restaurację Five - dla zainteresowany link http://www.fiverestaurant.eu . Po wejściu do środka pomyślałam "to będzie mój najdroższy obiad", ale na szczęście tak nie było.
Ceny są normalne, tak jak w innych restauracjach, może troszkę taniej jest. Dania są smaczne, ładnie podane. O dziwo kelnerzy nie patrzą na nas jak na intruzów, wręcz przeciwnie są mili (bez sztuczności) i pytają czy wszystko smakowało, życzliwie się uśmiechają ;) aż miło posiedzieć jak człowiek wie, że nie sprawia problemu swoją obecnością ;)

Re: Kolejna świetna restauracja w stolicy.

2
Polecam także kuchnie dla dzieci oraz sale dla nich w stolicy Warszawy. Jeśli ktoś ma zamiar się wybierać zwiedzać naszą piękną stolice to można tam zostawiać dzieciaki http://restauracja-oliwka.pl/sala-zabaw-dla-dzieci-ursynow/ i samemu wybrać się na większe zwiedzanie. Bardzo pomocne dla turystów mam nadzieję że się przyda i komuś pomogłem:)

Re: Kolejna świetna restauracja w stolicy.

3
tikitaka pisze:Polecam także kuchnie dla dzieci oraz sale dla nich w stolicy Warszawy. Jeśli ktoś ma zamiar się wybierać zwiedzać naszą piękną stolice to można tam zostawiać dzieciaki http://restauracja-oliwka.pl/sala-zabaw-dla-dzieci-ursynow i samemu wybrać się na większe zwiedzanie. Bardzo pomocne dla turystów mam nadzieję że się przyda i komuś pomogłem:)
Nikt się nie odzywa... może ma ktoś z was jakieś rady?

Re: Kolejna świetna restauracja w stolicy.

6
My z mężem lubimy sobie czasami zjeść co nie co na mieście ale wybieramy głównie miejsca z kuchnią egzotyczną czyli to czego nie mam w domu. Kuchnię chińską tajską ale najczęściej sushi. Jest lekkie, sama jestem na diecie i w tym przypadku nie mam wyrzutów sumienia jak się najem do syta .Uwielbiam odwiedzać Besuto. Sushi naprawdę smaczne, pięknie podane oraz w dobrych cenach. Porcje są spore,rolki czesto wprost napakowane składnikami. Polecam wybrać się tam szczególnie w czasie lunchu bo mają zestawy obiadowe w niskich cenach.

Re: Kolejna świetna restauracja w stolicy.

7
Ja z kolei jak idę gdzieś zjeść to wybieram zwykle włoskie restauracje. Uwielbiam pizzę. Szczególnie na cienkim cieście. Próbowałem coś tam w domu upichcić ale mi nie wyszło ( naprawdę trudno jest zrobić naprawdę smaczne ciasto włoskie). Najlepsza pizza jest moim zdaniem w Dominium. Jest to sieć włoskich restauracji. Mają ich sporo w kraju. Sam jak do tej pory odwiedziłem kilka w Warszawie i wszędzie pizza jest autentycznie smaczna. W menu jest wiele pozycji, polecam spróbować sobie szczególnie pizzy z serii Pizza Dela Casta. Jak w Neapolu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron