Nieprzeczytane posty

Moje biuro podrozy

1
Polecam stronę "Moje Biuro Podróży", mają naprawdę ciekawe oferty. Sam byłem już za niewielkie pieniądze w Egipcie i we Francji. Naprawdę polecam, taniej nigdzie nie znajdziecie! Za 2 tygodnie w Egipcie, w miejscowości Taba płaciłem ok. 1500zł i przebywałem w trzygwiazdkowym hotelu. Dzięki nim udało mi się również wyjechać do Monaco. Byłem tam tydzień i to zdecydowanie niezapomniany wyjazd. Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem. Było to rok temu i za wyjazd zapłaciłem ok. 2000zł za osobę w czterogwiazdkowym hotelu. W tym roku planuję wyjazd do Las Vegas i chciałbym tam wypożyczyć motocykl. Już nie mogę się doczekać! Cały wyjazd kosztował mnie 999 €, w cenie mam wliczony nocleg, wyżywienia no i oczywiście wypożyczenie motocyklu na tydzień. Na stronie znajdziecie nie tylko wycieczki zorganizowane ale również możecie zarezerwować przelot albo hotel. Ja dzięki temu, że zostałem klubowiczem podróżuje po Świecie za niewielkie pieniądze i jestem szczęśliwym człowiekiem.

Re: Moje biuro podrozy

4
Właściwie to miałem sobie odpuścić sprawdzanie tego, ale ponieważ tak usilnie mnie do tego namawiałeś, to postanowiłem jednak poświęcić chwilę na sprawdzenie tej stronki. Jako że jestem moderatorem na tym forum poczułem się trochę w obowiązku żeby tam zajrzeć.
Oto co znalazłem:
Strona jest kolorowa i na wstępie kusi wspaniałymi ofertami. Niestety przy bliższym szperaniu okazuje się że nie jest tak różowo. Po pierwsze strona dopiero co powstała więc informacja o tym że rok temu za pomocą tej strony wyjechałeś do Egiptu i Francji jest po prostu kłamstwem. Po drugie na całej stronie nie znalazłem ani słowa o firmie która jest właścicielem strony i wyszukiwarki. To samo w polityce prywatności czy instrukcji. Jedyna szansa kontaktu to wypełnienie formularza z podaniem swojego telefonu, emaila i skype'a i czekanie na odpowiedź.
Tak na prawdę nawet gdybym coś dla siebie znalazł to nie wiem od kogo bym tą wycieczkę kupił.

Strasznie to wszystko śmierdzi i wygląda niezwykle podejrzanie.
ODRADZAM forumowiczom korzystanie z tej strony i nie polecam kupowania HotelGoldCard, gdyż to wszystko wygląda na fake. Właściciele tej strony zbierają dane osobowe celem późniejszego wykorzystania albo próbują coś sprzedać tyle tylko że dowiemy się o tym później.
Radziłbym BARDZO uważać z podawaniem swoich danych na tej stronie!!

PS. Oferty wcale nie są takie super. Za te same pieniądze możemy bez trudu znaleźć coś podobnego.

Re: Moje biuro podrozy

6
my właśnie z mężem planujemy w tym roku wakacje w Grecji i zastanawiamy się jakie Biuro Podróży wybrać, na wyjazd na własną rękę jeszcze nie jesteśmy gotowi, więc musimy znaleźć biuro które specjalizuje się w Grecji, możecie coś polecić?

Re: Moje biuro podrozy

8
dziękuję za opinię, ale z tego co zdążyliśmy się zorientować to sporo osób poleca Zakynthos i właśnie tutaj chcielibyśmy polecieć, zależy nam też na tym, żeby na miejscu mieć jakąś wycieczkę objazdową, dlatego szukamy biura które Nam da taką możliwość.

Re: Moje biuro podrozy

10
Pierwsza moja podróż za granicę była z Itaką do Chorwacji, była bardzo udana, zorganizowana przez to biuro od A do Z. I tak już zostało. Nie ryzykowałabym by wyjechać z małoznanym biurem, za dużo się ostatnio dzieje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron