Nieprzeczytane posty

Re: Wycieczki na Antarktyde

53
Widzę, że na 2016 rok mają już terminy . Ceny zaczynają się od ponad 4000 USD za osobę. Wycieczka z pewnością jest ogromnym przeżyciem, ALE ta cena chwilowo jest dla mnie zaporowa. Zwłaszcza, że jak dziś zerknęłam na kurs USD to się załamałam. 3,88!! A tak ładnie spadało...no nic, trzeba oszczędzać, oszczędzać i jeszcze raz oszczędzać, to wtedy - NA EMERYTURZE- może tam pojadę :)

Re: Wycieczki na Antarktyde

57
Magda Kajzer pisze:Oj bardzo kuszące wycieczki.....Cena nie musi być przeszkodą, wystarczy oszczędzać przez parę lat, na pewno będzie warto. Chociaż i ta tańsza Grenlandia wystarczyłaby mi do szczęścia :)
a moim zdaniem nei warto oszczędzać kilka lat, nie wychylając z domu nosa czy odmawiając sobie innych przyjemności.
Może ktoś powie, ze wyprawa życia jest tego warta...No wyprawa, może i tak, ale wyjazd z biurem to chyba już nie ;)
Poza tym osobiście wolę pojechać 5 innych miejsc niż w jedno raz na kilka lat.

Re: Wycieczki na Antarktyde

59
Marghot pisze:
Magda Kajzer pisze:Oj bardzo kuszące wycieczki.....Cena nie musi być przeszkodą, wystarczy oszczędzać przez parę lat, na pewno będzie warto. Chociaż i ta tańsza Grenlandia wystarczyłaby mi do szczęścia :)
a moim zdaniem nei warto oszczędzać kilka lat, nie wychylając z domu nosa czy odmawiając sobie innych przyjemności.
Może ktoś powie, ze wyprawa życia jest tego warta...No wyprawa, może i tak, ale wyjazd z biurem to chyba już nie ;)
Poza tym osobiście wolę pojechać 5 innych miejsc niż w jedno raz na kilka lat.
A czy oszczędzanie równa się siedzeniu w domu? Dla mnie nie. Nie muszę odmawiać sobie przyjemności i odkładać masę kasy. Wolę odłożyć tyle, na ile pozwoli mi komfortowo żyć, bez odmawiania sobie innych przyjemności.
„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

Wróć do „Antarktyda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości