Nieprzeczytane posty

Przekraczanie granicy

1
Witam, w związku z tym że planuję podróż na Ukrainę mam pytanie jak jest z kartą migracyjną ? Szperając w necie znalazłem informację że ową kartę trzeba wypełnić i oddać na granicy. I tu mam pytanie czy na granicy wypełniamy obie części karty ? Co zrobić jeśli w momencie przekraczania granicy nie znam adresu swojego pobytu bo go po prostu jeszcze nie ma ?
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź. :)

Re: Przekraczanie granicy

2
Przy przekraczaniu granicy samochodem, pociągiem, autokarem, pieszo owa wspomniana karta nie jest wymagana - jednym słowem 1.09.2011 przeszła do historii. Tak więc do odprawy samochodem podajemy tylko paszport, dowód rejestracyjny (paszport maszyny - tak prosi po ukraińsku celnik) i zieloną kartę. nic więcej

Re: Przekraczanie granicy

3
Jak ja przekraczałem granicę w tym roku to miałem dziwną sytuację. Jechaliśmy Żukiem i Nysą, Żuk ma w dowodzie wbity "samochód osobowy" a Nysa "samochód ciężarowy". Niby dwa takie same auta ale jedna babka w urzędzie zakwalifikowała tak druga inaczej. W rezultacie Żuk przekroczył granicę w 10 minut a Nysa kontrolowana była przez 90 minut. Taka sama sytuacja jak wracaliśmy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ukraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron